Haftanın Espor Gündemi: 20

29.04.2018 17:03 Hamit Can Sayılgan

 
         23 Nisan - 29 Nisan tarihleri arasında espor dünyasında gerçekleşen turnuvaları ve gözden kaçan gelişmeleri derledik.
 

Dust2 Harita Havuzuna Tekrar Eklendi!

 
     Counter Strike tarihinin efsane haritalarından Dust2, ESL ve DreamHack organizasyonunun yaptığı duyuruyla birlikte elektronik spor müsabakalarında Cobblestone haritası yerine tercih edilecek.
 
     ESL Pro Lig Dallas, Intel Extreme Masters Sydney, DreamHack bahar ve yaz müsabakalarına Cobblestone, haritasının yerine Dust2 haritasının harita havuzuna ekleneceği duyuruldu. Cobblestone haritasının müsabakalardan çıkartılmasının ardından bu durum, Counter Strike Global Offensive topluluğu tarafından "Valve'nin güncellemeleri" tartışmalarını başlattı.
 
 

MSI 2018 Play-In Grupları Belirlendi!

 
    Temsilcimiz BAUSuperMassive'in League of Legends MSI 2018 turnuvası ön eleme aşamasında karşılaşacağı rakipleri belli oldu.
 
 
 
     2018 Kış Mevsimi Finalleri şampiyonu BAUSuperMassive'in yer aldığı MSI 2018 Play-In turnuvası 5 Mayıs tarihinde Berlin'de başlayacak.
 
 

Cem Bölükbaşı F1 Esports Şangay Elemelerini Birinci Olarak Tamamladı


 
          Formula 1 elektronik spor müsabakalarında ülkemizi temsil eden G2 Esports takım oyuncusu Cem Bölükbaşı, katıldığı Formula 1 Esports serisinin Şangay Uluslararası Eleme Etabı'nı PS4 platformunda birinci olarak tamamladı.
 
 
     Cem Bölükbaşı bu galibiyetle birlikte Pro Draft elemelerine katılmaya hak kazandı.
 
 

PUBG Global Invitational 2018 Duyuruldu!


 
 
 
     PUBG Corp, yılın ilk büyük turnuvası PUBG Global Invitational 2018'i duyurdu. PUBG Global Invitational 2018'in ödül havuzu ise 2 milyon dolar olarak belirlendi. Berlin'de 25-29 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek turnuvaya dünyanın her yanından 20 farklı PUBG takımı katılacak.
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Anthem ‘Oynanış Serisi Kısım 1: Hikaye, İlerleme ve Kişiselleştirme’ Fragmanı 1 Saat önce The Division 2 Multiplayer Fragmanı: Dark Zone ve Conflict 1 Saat önce Unravel Two EA Access ve Origin Access'e Eklendi 1 Saat önce Cory Barlog God of War'da Neden Daha Fazla Boss Olmadığını Açıkladı 1 Saat önce Xenon Racer 26 Mart'ta Çıkacak 3 Saat önce