Halo Infinite Multiplayer Modunun Oynaması Ücretsiz Olacağı Doğrulandı

31.07.2020 23:49 Gazali Çetinkaya

 
Söylentilerin ardından geliştirici 343 Industries beklenen resmi açıklamayı twitter üzerinden yaptı.
 
Halo Infinite'in çok oyunculu modu oynaması ücretsiz olacak ve Xbox Series X'te 120FPS destekleyecek. Oyunun çok oyunculu modu hakkında daha fazla bilginin sonra paylaşılacağı belirtildi.
 
"Halo is for everyone. We can confirm HaloInfinite multiplayer will be free-to-play and will support 120FPS on Xbox Series X. More details will be shared later!" 
 
Resmi duyurudan önce ilk bilgileri sızdıran Klobrille tarafından belirtilene göre 120FPS arena modu için hedefleniyor ve Battle Pass sistemi ile özelleştirme seçenekleri bulunacak. 
 
Halo Infinite noel döneminde Xbox Series X, Xbox One ve PC için çıkacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Halo Infinite Platformlar: PC XBOX ONE Geliştirici: 343 Industries Dağıtıcısı: Microsoft Tür: FPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 20 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Star Wars: Squadrons Xbox Series X ve S Versiyonlarına 120FPS Desteği Eklendi 26 Kasım GreedFall Yeni Nesil Konsollara Geliyor 26 Kasım Epic Games Store'da Black Friday İndirimleri Başladı; MudRunner Ücretsiz 26 Kasım Microsoft, Xbox Series X ve S'in Performans Sorunlarının Farkında 26 Kasım Total War Battles: Warhammer iOS ve Android için Duyuruldu 26 Kasım