Halo: The Master Chief Collection PC için Duyuruldu, Halo: Reach de Dahil Olacak

13.03.2019 03:20 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Microsoft ve geliştirici 343 Industries Halo: The Master Chief Collection'ın PC versiyonunu resmi olarak duyurdu. PC versiyonu Steam ve Microsoft Store üzerinden çıkış yapacak. Ayrıca koleksiyona hem Xbox One hem de PC'de Halo: Reach'in ekleneceği de duyuruldu.

Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST (Campaign) ve Halo 4 oyunlarının bulunduğu Halo: The Master Chief Collection Kasım 2014'te Xbox One için çıkış yapmıştı.

Microsoft ve 343 Industries PC'de tüm oyunları tek seferde yayınlamak yerine her bir oyunu tek tek yayınlayacak. Halo: Reach ile başlanacak ve ardından kronolojik sıra takip edilecek.

Xbox One'da ise Halo: Reach iki parça halinde yayınlanacak— Campaign ve Firefight deneyimleri premium eklenti olarak ulaşılabilir olacak. Multiplayer içerik (Forge ve Theater da dahil) ücretsiz bir güncelleme olarak yayınlanacak ve Xbox Game Pass aboneleri multiplayer içeriğe ekstra bir ücret ödemeden erişebilecek.

Çıkış tarihleri açıklanmadı.

PC versiyonu duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

İlgili İçerik Yorumlar 25 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
System Shock 3'ün Yarısından Fazlası Tamamlandı 7 Saat önce Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (18 - 23 Mart) 7 Saat önce VFŞL 2019 Kış Mevsimi 9. Haftası Tamamlandı! 16 Saat önce The Sims 4 32-bit Desteğini Haziran Ayında Sonlandıracak 17 Mart Söylenti: EA Access PlayStation Store'da Göründü 17 Mart