Halo: The Master Chief Collection PC için Duyuruldu, Halo: Reach de Dahil Olacak

13.03.2019 03:20 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Microsoft ve geliştirici 343 Industries Halo: The Master Chief Collection'ın PC versiyonunu resmi olarak duyurdu. PC versiyonu Steam ve Microsoft Store üzerinden çıkış yapacak. Ayrıca koleksiyona hem Xbox One hem de PC'de Halo: Reach'in ekleneceği de duyuruldu.

Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST (Campaign) ve Halo 4 oyunlarının bulunduğu Halo: The Master Chief Collection Kasım 2014'te Xbox One için çıkış yapmıştı.

Microsoft ve 343 Industries PC'de tüm oyunları tek seferde yayınlamak yerine her bir oyunu tek tek yayınlayacak. Halo: Reach ile başlanacak ve ardından kronolojik sıra takip edilecek.

Xbox One'da ise Halo: Reach iki parça halinde yayınlanacak— Campaign ve Firefight deneyimleri premium eklenti olarak ulaşılabilir olacak. Multiplayer içerik (Forge ve Theater da dahil) ücretsiz bir güncelleme olarak yayınlanacak ve Xbox Game Pass aboneleri multiplayer içeriğe ekstra bir ücret ödemeden erişebilecek.

Çıkış tarihleri açıklanmadı.

PC versiyonu duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

İlgili İçerik Yorumlar 23 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Overwatch Yeni Yaşını Sürprizlerle Kutlayacak 20 Mayıs Outer Wilds 30 Mayıs'ta Xbox One ve Epic Game Store için Çıkacak 20 Mayıs Aksiyon Roguelike Oyunu RAD 20 Ağustos'ta Çıkacak 20 Mayıs F1 2019 için İlk Fragman Yayınlandı 20 Mayıs Sony Interactive Entertainment, Oyunlarını Film ve Dizilere Uyarlamak için Prodüksiyon Şirketi Kurdu 20 Mayıs