Havaalanı Simülasyon Oyunu AirportSim, Xbox Series'e Geliyor

10.07.2024 14:01 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Iceberg Interactive ve geliştirici MS Games tarafından biz oyunculara sunulan havaalanı yönetim simülasyon oyunu AirportSim, Xbox Series konsollarına gelmeye hazırlanıyor. Açıklanan detaylara göre oyunun yeni sürümü 1 Ağustos tarihinde piyasaya sürülmeyi bekliyor.
 
AirportSim'de havaalanını en iyi şekilde yönetmek zorundasınız
 
 
 
AirportSim ilk olarak 19 Ekim 2023'te Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. Genel olarak oyuncular tarafından sevilse de son incelemelere bakacak olursak karışık etiketine sahip olduğunu aktarabiliyoruz. Gerçekçi görsellerle ve animasyonlarla karşımıza çıkan bu yapım içerisinde kendi havaalanımızı kurabiliyor, istediğimiz şekilde çalışanları yönetebiliyor ve uçakların iniş ve kalkış saatlerini en iyi şekilde belirleyebiliyorsunuz.
 
Yapım içerisinde yer aldığınız süre boyunca istediğimiz gibi tek başımıza veya en fazla 3 arkadaşımızla beraber çevrimiçi olarak oyunu deneyimleyebiliyor ve birçok görevin burada tadını çıkarmaya hazırlanıyorsunuz. Farklı oyun modları ile beraber ilerleyebildiğimiz yapımda, senaryo modunun yanı sıra meydan okuma ve serbest oyun modlarının olduğunu söyleyebiliyor ve işbirliği moduyla beraber arkadaşlarımızla birlik olabiliyorsunuz.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Xbox 360 Çevrimiçi Mağazası Kapatılıyor: Bir Devrin Sonu 12 Temmuz Xbox Game Pass Fiyatları Önümüzdeki Süreçte Daha da Artacak 12 Temmuz Cyberpunk 2077 İçin Taksi Şoförü Olabileceğiniz Yeni Mod Yayınlandı 12 Temmuz Concord'un Erken Açık Betası Playstation Plus Üyelerine Açıldı 12 Temmuz Terraria'nın 59 Milyon Sattığı Açıklandı! 12 Temmuz
Forumdan Konular
DH'den Haberler