Hayatta Kalma Korku Oyunu Klasiklerinden Esinlenen Tormented Souls Konsollar ve PC için Duyuruldu

05.08.2020 16:56 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı PQube ve geliştiriciler Dual Effect ile Abstract Digital, hayatta kalma korku oyunu Tormented Souls'u PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için duyurdu.

2021'de çıkışını gerçekleştirecek.

Tormented Souls bu türün klasikleri Resident Evil, Silent Hill ve Alone in the Dark gibi oyunlardan esinlenen bir yapım ve oyuncuların bu klasiklerde sevdiği özellikleri korurken gelişmiş görseller, kontroller ve dinamik kamera ile modern bir oynanış deneyimi sunmayı amaçlıyor.
 
Winterlake'te kayıp ikiz kızları araştıran Caroline Walker'ın rolünü üstleneceksiniz. Caroline Walker bu araştırması sırasında başına gelen bir olay sonucu kendini terk edilmiş bir konağın banyosunda çıplak ve birtakım tıbbi ekipmana bağlı olarak bulur. Bu konak içerisinde çeşitli bulmacaları çözecek, gizli ve karanlık sırları ortaya çıkarak ve korkunç yaratıklarla karşılaşacaksınız.

Tormented Souls duyuru fragmanı:

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Tormented Souls Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Dual Effect, Abstract Digital Dağıtıcısı: PQube Tür: hayatta kalma korku Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Salt and Sacrifice için 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı 19 Haziran Castlevania Advance Collection Detayları Açığa Çıktı 19 Haziran Phasmophobia için Yeni Güncelleme Yayınlandı 19 Haziran Oyuncular Battlefield 2042'den Dolayı BF 4'e Akın Etti 19 Haziran FIFA 21 Oyuncuları Artık Paketlerin içinde Ne Olduğunu Görebilecek 19 Haziran