Hayatta Kalma Korku Oyunu SENSEs: Midnight PC ve Konsollar için Duyuruldu

05.07.2022 22:02 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı eastasiasoft ve geliştirici SUZAKU Games, 3D hayatta kalma korku oyunu SENSEs: Midnight'ı duyurdu. Oyun, Temmuz ayında Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Ardından daha sonraki bir tarihte konsollara gelecek. Hangi konsollara çıkış yapacağını açıklanmadı.
 
Oyun açıklaması şu şekilde:
 
SENSEs: Midnight türün klasiklerinden ilham alan, ağır kontrolleri ve nostaljik tarzda sabit kamera açıları bulunan 3 boyutlu bir hayatta kalma korku oyunudur. Çevresel hikâye anlatımı ve arka plan hikâyeleriyle parkın sırlarını keşfet, geri dönmek zorunda kalmamak için kısıtlı envanter yuvalarını dikkatlice yönet, kinci ruhları uyandırabilecek bulmacalarda risk ödül analizi yap, peşindekileri geçici olarak atlatmak için saklanma noktalarını kullan ve unutma, oyununu güvenli bir şekilde kaydedebileceğin sadece tek bir yer var.
 
Acımasız Onryo sürekli izini sürerken üzerindeki tehdidi ve Ikebukuro Walking Park’ın oluşturduğu korkunç atmosferi hisset.
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ghost Recon Wildlands Bu Ay PlayStation Plus Kütüphanesine Katılabilir 4 Saat önce Street Fighter 6'ya Kimberly ve Juri Karakterleri Dahil Olacak 4 Saat önce Guilty Gear: Strive DLC Karakteri Bridget 28 Ocak'ta Çıkış Yapacak 5 Saat önce EVO Japan 2023 Etkinliği 31 Mart - 2 Nisan Tarihleri Arasında Yapılacak 6 Saat önce Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - The Hinokami Chronicles Yeni Karakter Geliyor 6 Saat önce