Hell Let Loose Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz

11.10.2019 08:48 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Team17 ve geliştirici Black Matter, Steam'de erken erişim aşamasında bulunan Hell Let Loose'un bu hafta sonu boyunca ücretsiz olarak oynanabileceğini duyurdu.

Şu an itibarıyla indirip 14 Ekim'e kadar oynayabilirsiniz.
 
store.steampowered.com/app/686810/Hell_Let_Loose/

Satın almayı düşünenler için oyun %20 indirime girdi ve 17 Ekim'e kadar 40,00 TL'den satılacak.

Bununla birlikte, oyunun üçüncü güncellemesi yayınlandı. Güncelleme Omaha Beach haritasıni, Offensive oyun modunu, tüm ateşli silahlarda ses iyileştirmeleri ve oynanış ile performansta çeşitli iyileştirmeler ve düzeltmeler içeriyor.

Hell Let Loose, piyadeler, tanklar, toplar ve ilerleyen cephelerle 100 oyunculu açık savaş deneyimi sunan, İkinci Dünya Savaşında geçen gerçekçi, birinci şahıs nişancı oyunudur. Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor olan benzersiz kaynak tabanlı stratejik meta oyun temellidir. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Hell Let Loose Platformlar: PC Geliştirici: Bağımsız Dağıtıcısı: Team 17 Software Tür: FPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Crysis Üçlemesi EA Access'e Eklendi 2 Saat önce Tropico 6'nın Lobbyistico DLC'si Çıktı, Steam'de Bu Hafta Sonu Oynaması Ücretsiz 2 Saat önce Rainbow Six Siege'e Sınırlı Süreli Arcade Modu Attrition Geldi 2 Saat önce Nintendo Treehouse Canlı Yayını 10 Temmuz 20:00'da 2 Saat önce Capcom'un Oyun Satışlarının %80'i Dijital 09 Temmuz