Hellblade 2'nin Beklenenden Kötü Satış Performansı Gösterdiği Bildirildi

09.07.2024 17:41 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncılığını Xbox Game Studios ve geliştiriciliğini Ninja Theory ekibinin üstlendiği sinematik aksiyon macera oyunu Senua's Saga: Hellblade II için yeni detaylar ortaya çıktı. Insider Gaming tarafından yayınlanan yeni bir habere göre oyun beklenenden kötü bir satış performansı gösterdi.
 
Hellblade 2 isteneni oynanış açısından veremedi
 
 
 
Senua's Saga: Hellblade II ilk olarak 2018 yılında duyuruldu ve 21 Mayıs tarihinde piyasaya sürüldü. Oyunun piyasaya sürülmesiyle birlikte üst düzey bir grafik sistemine sahip olduğu ortaya çıktı ve bu özellik oyuncular tarafından sevildi. Ancak kaliteli animasyon ve grafiklere sahip olan bu yapım oynanış açısından oldukça sınırlı bir şekilde karşımıza çıktı.
 
Sınırlı oynanış içerikleriyle birlikte oyuncular tarafından ortalama puan alan oyunun Mayıs ayında çok kötü bir satış performansı gösterdi.. Durum böyle olunca sadece yüksek grafiklerin oyunu sattıran temel unsur olmadığı açıkça görüldü.
 
Circana tarafından yayınlanan yeni bir rapor, Hellblade II'nin Amerika'da piyasaya sürüldüğünde ne kadar kötü bir performans gösterdiğini ortaya koyuyor. Oyun satış listelerinde 37. sırada yer alıyor ve oyuncu sayısı açısından Fallout 76 gibi yapımların gerisinde kalıyor. Steam'de ise bu zamana kadar en fazla 3,892 oyuncu tarafından oynanmış durumda. Son olarak Metacritic sitesinde oyun 80 puanla karşımıza çıkıyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 17 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Xbox 360 Çevrimiçi Mağazası Kapatılıyor: Bir Devrin Sonu 12 Temmuz Xbox Game Pass Fiyatları Önümüzdeki Süreçte Daha da Artacak 12 Temmuz Cyberpunk 2077 İçin Taksi Şoförü Olabileceğiniz Yeni Mod Yayınlandı 12 Temmuz Concord'un Erken Açık Betası Playstation Plus Üyelerine Açıldı 12 Temmuz Terraria'nın 59 Milyon Sattığı Açıklandı! 12 Temmuz
Forumdan Konular
DH'den Haberler