Hikaye Odaklı Korku Oyunu A Quiet Place Duyuruldu

26.10.2021 17:20 Mehmet Tandoğan

 
 
Sabre Interactive ve iLLOGIKA, Paramount Pictures film serisine dayanan tek oyunculu, hikaye odaklı bir korku macera oyunu olan A Quiet Place'in geliştirildiğini duyurdu. Oyun, 2022'de çıkış yapacak.
 
Sabre Interactive oyunu şu şekilde tanıtıyor: 
 
Bu oyun, A Quiet Place film serisine dayanıyor. Gerilim dolu atmosferi, duygu ve dramayı orijinal bir hikaye ve oynanış ile harmanlıyor. Oyun, Montreal merkezli stüdyo iLLOGIKA tarafından geliştiriliyor. 
 
iLLOGIKA yaratıcı yönetmeni Herve Sliwa bir basın açıklamasında şöyle dedi:
 
“A Quiet Place video oyunu, hayranlara daha önce hiç hissetmedikleri düzeyde bir gerilim-korku deneyimi yaşatacak. Bu süreçte EP1T0ME ile beraber çalışıyoruz. Ek olarak oyun, World War Z ve yakında çıkacak olan Evil Dead: The Game'in arkasındaki firma Saber Interactive tarafından yayınlanacak.
 
Daha fazla bilgi ilerleyen süreçte açıklanacak.
 
Web sitesine ulaşmak için buraya tıklayın.

İlgili İçerik Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Songs of Glimmerwick Oyunu Duyuruldu 22 Ocak Stillfront, 6Waves'i Satın Aldı 22 Ocak Witchfire, 2022'nin 4 Çeyreğinde Erken Erişim Olarak Yayınlanacak 22 Ocak Playstation Konsollarına Çıkış Yapacak Korku Oyunu In Nightmare, PC için Derecelendirildi 22 Ocak Uncharted: Legacy of Thieves Collection'ın Çıkış Fragmanı Yayınlandı 22 Ocak