Hitman 2 New York Banka DLC'si Yarın Çıkıyor

24.06.2019 21:53 Gazali Çetinkaya

 
Hitman 2'nin ilk Expansion Pass mekanı New York 25 Haziran'da tüm Expansion Pass ve Expansion Pack 1 sahipleri için çıkacak ve yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment ile geliştirici IO Interactive çıkış fragmanını yayınladı.
 
İçerik hakkında:
 

Ajan 47'yi Milton-Fitzpatrick yatırım bankasının New York şubesine götüren yeni bir bölge konumudur. Yeni kılıklara girin, görevi tamamlamak için yeni ögeleri kullanın ve tüm konumlarda kullanılabileceğiniz yeni kilit açmalar kazanın.
 
Ajan 47'nin bankadaki görevi, bankadaki denetimin en yoğun döneminde, yağmurlu bir New York gününde geçiyor. Görevlerini tamamlamak için parayı takip etmesi ve bankanın yöneticisini ortadan kaldırması gerekiyor.
 
Expansion Pack 1 ve Expansion Pack 2'yi içeren Expansion Pass PlayStation Store'da 189,00 TL, Xbox Store'da 212,50 TL ve Steam'de 67,00 TL. Expansion Pass içeriklerine erişebilmek için ana oyun gereklidir.

Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Hitman 2 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Io Interactive Dağıtıcısı: Warner Bros Interactive Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: 13 Kasım 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 8 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Birleşik Krallık'ta Haftanın En Çok Satan Oyunları (7 Ekim - 14 Ekim) 1 Dk önce Arcade Yarış Oyunu Inertial Drift Duyuruldu 1 Saat önce Soulcalibur VI'nın Tüm Karakterlerine Yeni Hamleler Eklenecek 1 Saat önce The Outer Worlds Xbox One'da Ön Yüklemeye Açıldı 1 Saat önce Overwatch Switch Kutulu Versiyonu Kartuş İçermiyor 2 Saat önce