Hitman 2 New York Banka DLC'si Yarın Çıkıyor

24.06.2019 21:53 Gazali Çetinkaya

 
Hitman 2'nin ilk Expansion Pass mekanı New York 25 Haziran'da tüm Expansion Pass ve Expansion Pack 1 sahipleri için çıkacak ve yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment ile geliştirici IO Interactive çıkış fragmanını yayınladı.
 
İçerik hakkında:
 

Ajan 47'yi Milton-Fitzpatrick yatırım bankasının New York şubesine götüren yeni bir bölge konumudur. Yeni kılıklara girin, görevi tamamlamak için yeni ögeleri kullanın ve tüm konumlarda kullanılabileceğiniz yeni kilit açmalar kazanın.
 
Ajan 47'nin bankadaki görevi, bankadaki denetimin en yoğun döneminde, yağmurlu bir New York gününde geçiyor. Görevlerini tamamlamak için parayı takip etmesi ve bankanın yöneticisini ortadan kaldırması gerekiyor.
 
Expansion Pack 1 ve Expansion Pack 2'yi içeren Expansion Pass PlayStation Store'da 189,00 TL, Xbox Store'da 212,50 TL ve Steam'de 67,00 TL. Expansion Pass içeriklerine erişebilmek için ana oyun gereklidir.

Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Hitman 2 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Io Interactive Dağıtıcısı: Warner Bros Interactive Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: 13 Kasım 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 9 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tekken 7 Satışları Dört Milyonu Aştı 8 Dk önce Borderlands Game of the Year Enhanced Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz 30 Dk önce Sızdırılan Marvel's Avengers Oynanış Videosu Thor'u Gösteriyor 1 Saat önce Netflix Bir Gecede Tam 17 Milyar Dolar Kaybetti 2 Saat önce Sumo Digital ile 2K Yeni Projelerde Çalışmak için Ortaklıklarını Duyurdu 5 Saat önce