Hitman 3'e Işın İzleme ve VR Desteği Geliyor

22.11.2021 20:34 Umut Tandoğan

 
IO Interactive, Hitman 3 için gelecek planlarını açıkladı. Oyunun 2022 yol haritasına göre IO Interactive, Ray Tracing (Işın İzleme) ve VR desteğini ekleyecek.
 
IO Interactive ekibi şunları söyledi: 
 
“Intel'deki ortaklarımızla birlikte, bilgisayar oyuncularımıza mümkün olan en iyi performansı ve optimizasyonu getirmeye kararlıyız. HITMAN 3, 8+ çekirdekli CPU ve Değişken Hız Gölgelendirme desteği ile PC'de zaten geliştirildi. 2022'de HITMAN 3, PC'de Işın İzlemeyi de destekleyecek.”
 
IO Interactive, VR için, Ocak 2022'de bir yamanın etkinleştireceğini iddia etti. Ekip, destekleyeceği platformlar da dahil olmak üzere tüm teknik detayları 20 Ocak 2022'de açıklayacak.
 
Son olarak, ekip 2022 Baharında büyük bir güncelleme yayınlamayı planlıyor. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Hitman III Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Io Interactive Dağıtıcısı: IO Interactive Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Riot Games, All-Star Etkinliğini İptal Ettiğini Duyurdu! 02 Aralık Crimson Desert'ın Oynanış Videosu Sızdırıldı 02 Aralık DNF Duel - Grappler Fragmanı 02 Aralık Psikolojik Hayatta Kalma Oyunu Aftermath Duyuruldu 02 Aralık Solar Ash Çıkış Fragmanı 02 Aralık