Home Sweet Home Episode II Oynanış Fragmanı

11.09.2019 15:37 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Ningbo Inception Media Group ve geliştirici YGGdrazil Group, 2017'de çıkan birinci şahıs korku oyunu Home Sweet Home'un devam oyunu Episode II için altı dakikaya yakın yeni bir oynanış fragmanı yayınladı.

Fragmanda oyunun bulmacaları ve savaş sistemi dövüş gösteriliyor. Savaş sistemi seriye ilk defa ikinci oyunla birlikte geliyor.

Home Sweet Home Episode II 25 Eylül'de Steam üzerinden PC için çıkacak. 
 
Oyunun kısa tanıtım yazısı: "Klasik birinci şahıs oyunları, zihninizi zorlayan bulmacaları ve klasik Tayland kültürünü harmanlayan korkunç bir hikayeyi Home Sweet Home Episode II ile deneyimleyin. Her oyuncunun kalbini heyecan ve terörle doldurmayı vaat eden sürpriz dolu hikayesiyle geliyor."

Oynanış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Home Sweet Home Episode II Platformlar: PC Geliştirici: YGGdrazil Group Dağıtıcısı: Ningbo Inception Media Group Tür: Korku Çıkış Tarihi: 25 Eylül 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Red Bull Flick 2020 Elemeleri Bugün Başlıyor 1 Saat önce IEM Katowice 2020 CS:GO Turnuvasında Yarı Final Karşılaşmaları Belirlendi! 1 Saat önce Baldur's Gate 3'ün Yapımına Wushu Studios Yardımcı Oluyor 1 Saat önce PAX East 2020 Oynanış Videoları #2 1 Saat önce The Division 2, Epic Games Mağazası'nda 15,45 TL 1 Saat önce