Homefront Humble Store'da Ücretsiz

07.12.2017 21:54 Gazali Çetinkaya

 
 
   First-person shooter oyunu Homefront kısa bir süreliğine ücretsiz oldu.
 
   Her zaman olduğu gibi, ilgilenenler oyunun bir adet kopyasını Humble Store üzerinden alıp ardından Steam'de aktif edebilirler. Homefront 9 Aralık 20:00'a kadar ücretsiz olarak dağıtılacak.
 
   Homefront Mart 2011'de PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için çıkmıştı. Mayıs 2016'da ise Homefront: The Revolution PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıktı.
 
   Homefront'un tanıtım yazısı şu şekilde: "Gerçekçi bir yakın gelecek dünyasının korkutucu yüzünü keşfedin. İşgal altındaki ABD’yi konu alan bu kabusta tanıdığınız her şey yabancı gelecek. Direniş hücreniz özgürlük adına bu olumsuz koşullarda düşmana karşı gerilla savaşı başlattığında, aklınızdan çıkmayacak karakterlerin yanında savaşa katılacaksınız. Savaşın insanlık üzerindeki etkisine şahit olun. John Milius’un kaleme aldığı etkileyici hikaye, interaktif 1. şahıs ara demolar yoluyla anlatılıyor."

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Homefront Platformlar: PC PS3 XBOX 360 Geliştirici: Kaos Studios Dağıtıcısı: THQ Tür: FPS Çıkış Tarihi: 18 Mart 2011
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 9 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PlayStation Plus Hizmetine Ağustos Ayında Eklenecek Oyunlar Açıklandı 10 Ağustos Saints Row için Oynanışa Genel Bakış Fragmanı Yayınlandı 10 Ağustos Gotham Knights için Red Hood Fragmanı Yayınladı 10 Ağustos Marvel’s Spider-Man Remastered'ın PC Grafik Ayarları Sızdırıldı 10 Ağustos Beyaz Xbox Elite Series 2 Oyun Kolunun Kutu Açma Videosu Sızdırıldı 10 Ağustos