"Homefront: The Revolution'dan Bazı Büyük Dersler Çıkardık"

24.11.2016 07:57 Gazali Çetinkaya

   Bu yılın en başarısız oyunlarından birisi olan Homefront: The Revolution gerek oyunun kalitesi gerekse de teknik açıdan sergilediği kötü performans nedeniyle epey bir olumsuz eleştiri ile birlikte oldukça düşük inceleme notları almıştı.
 
   Oyunun dağıtıcılığını üstlenen Deep Silver, MCV ile yaptığı bir röportajda Homefront: The Revolution'ın başarısız olmasına değindi ve Deep Silver Global Marka ve Pazarlama Müdürü Paul Nicholls açıklamasında oyundan bazı büyük dersler çıkardıklarını ve oyunu da piyasaya erken sunduklarını kabul etti.
 
   Paul Nicholls açıklamasında şu sözleri söyledi:
 
"Homefront'tan bazı büyük dersler çıkardık... Şu an piyasaya baktığımızda kalitenin en önemli konumda olduğunu görebilirsiniz ve büyük IP'ler bile istenileni vermekte zorlanabiliyor. İleride neler yapacağımıza dair bir sürü ders çıkardık. Sadece ürünün kalitesi adına değil, oyunu ne zaman çıkaracağımız adına da."
 
   Paul Nicholls ek olarak Homefront: The Revolution'ı geliştiren stüdyo Dambuster'ın oyunun çıkışından sonra güncelleme ile yama konusunda "harika bir iş" yaptığını ve bu konuda oldukça olumlu geri dönüşler aldıklarını belirtti. Son olarak ise Paul Nicholls muhtemelen aldığımız en büyük dersin "zamanlama" olduğunu belirtti.
 
   Homefront: The Revolution, 20 Mayıs 2016 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapmıştı ve şu anda da belirtilen bu platformlar üzerinde erişilebilir durumda.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Homefront: The Revolution Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Deep Silver Dağıtıcısı: Deep Silver Tür: FPS Çıkış Tarihi: 20 Mayıs 2016
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Boston Belediye Başkanı Marty Walsh Sony'ye PAX East Etkinliğine Katılma Çağrısında Bulundu 6 Saat önce Obsidian'ın Hayatta Kalma Oyunu Grounded'ın Steam Sayfası Açıldı 7 Saat önce Tekken Serisinin Satışları 49 Milyonu Aştı 22 Şubat A Plague Tale: Innocence, Cities Skylines ve Daha Fazlası Project xCloud'a Eklendi 22 Şubat Hasbro: Baldur’s Gate III Bu Yıl Steam'de Erken Erişime Açılacak 22 Şubat