Hood: Outlaws & Legends Sekiz Dakikalık Oynanış Videosu

03.05.2021 14:13 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Focus Home Interactive ve geliştirici Sumo Digital, Hood: Outlaws & Legends için geliştirici yorumlu sekiz dakika uzunluğunda yeni bir oynanış videosu yayınladı.
 
Hood: Outlaws & Legends, Britanya'da Karanlık Çağlarda geçen bir PvPvE multiplayer soygun oyunu. 4'er oyunculu iki takım, yapay zeka bekçiler tarafından korunan orta çağ ortamlarında kusursuz bir soygun gerçekleştirmek üzere mücadele edecek. Her karakterin eşsiz becerileri ve mistik yetenekleriyle sessizce ilerleyerek hazineleri çalacak veya gürültülü bir yol izleyebileceksiniz. 
 
Hood: Outlaws & Legends 10 Mayıs 2021'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) için çıkacak. Ön siparişler oyuna üç gün erken erişim sunacak.

Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Hood: Outlaws & Legends Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Sumo Digital Dağıtıcısı: Focus Home Interactive Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Baldur's Gate: Dark Alliance 20 Mayıs'ta Switch'e Geliyor 2 Saat önce Divinity: Original Sin 2 iPad için Çıktı 2 Saat önce CD Projekt RED, The Witcher 2'nin 10. Yıl Dönümünü Hediyelerle Kutluyor 2 Saat önce Hollow Knight: Silksong Geliştiricisi E3 2021'de Duyuru Yapmayı Planlamıyor 3 Saat önce Ancestors: The Humankind Odyssey Bir Milyondan Fazla Sattı 3 Saat önce