Horace Epic Games Store'da Ücretsiz

16.01.2020 18:50 Gazali Çetinkaya

 
Paul Helman ve Sean Scapelhorn tarafından geliştirilen platform macera oyunu Horace bu hafta Epic Games Store kullanıcıları için ücretsiz.

Aşağıdaki bağlantıdan oyunu edinebilirsiniz. Oyun 23 Ocak Türkiye saati ile 18:59'a kadar ücretsiz olarak dağıtılacak. Bu tarihten önce kütüphanenize eklerseniz oyun sizde kalıyor.

epicgames.com/store/tr/product/horace/home

Horace, küçük bir robotun hayatı, evreni ve Douglas Adams'ı öğrendiği engin hikayesiyle türünün sınırlarını zorlayan devasa bir platform macera oyunu. 15 saatin üzerinde bir oynanış sunuyor.
 
Haftaya ücretsiz verilecek oyun The Bridge.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Horace Platformlar: PC Geliştirici: Paul Helman, Sean Scaplehorn Dağıtıcısı: 505 Games Tür: Adventure Çıkış Tarihi: 18 Temmuz 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Obsidian'ın Hayatta Kalma Oyunu Grounded 28 Temmuz'da Xbox One ve PC'de Erken Erişime Açılacak 4 Saat önce E3 2020 Dijital Etkinliği de İptal Edildi 5 Saat önce ininal Online Zula Turnuvası Eşleşmeleri Belli Oldu! 5 Saat önce Flashpoint CS:GO Turnuvasında Playoff Karşılaşmaları Belirlendi! 5 Saat önce Journey to the Savage Planet ve Football Manager 2020 Xbox Game Pass'e Geliyor 5 Saat önce