Horizon: Zero Dawn PC Versiyonu Sadece Bir Başlangıç

17.01.2020 13:33 Gazali Çetinkaya

 
Horizon: Zero Dawn'dan sonra başka PlayStation özel oyunları da PC'ye gelecek gibi görünüyor.
 
Dün Kotaku, Sony'nin planlarına yakın üç farklı kaynaktan edinmiş olduğu bilgiler sonucu Horizon: Zero Dawn'ın bu yıl içinde PC'ye geleceğini rapor etti.

Kotaku editörü Jason Schreier bunun sadece bir başlangıç olduğunu ve ileride daha fazla PlayStation özel oyununun PC'ye geleceğini düşünüyor.
 
Jason Schreier bu konuda yalnız değil. Yine oyun basının en güvenilir sitelerinden biri olan Eurogamer'dan Tom Phillips de aynı şekilde düşünüyor ve "hangi platform olursa olsun herkesin harika oyunlara erişebileceği bir gelecek bizleri bekliyor diyor. Tom Phillips'e göre bu oyunlardan biri Dreams olacak.
 
LittleBigPlanet geliştiricisi Media Molecule tarafından geliştirilen Dreams 14 Şubat'ta PlayStation 4 için çıkacak. Geliştirici ekip geçtiğimiz aylarda yaptığı bir açıklamada, oyunu ileride olabildiğince çok insana ulaştırmak istediklerini belirterek diğer platformların sinyalini vermişti.
 
Ayrıca Sony Interactive Entertainment'ın birinci parti beyzbol oyunu serisi MLB The Show'un 2021'den itibaren PlayStation dışındaki platformlara da geleceği duyuruldu.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Horizon: Zero Dawn Platformlar: PS4 Geliştirici: Guerrilla Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Action Çıkış Tarihi: 28 Şubat 2017
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 75 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
DreamHack Masters 2020 Bahar Turnuvasında Grup Aşaması Tamamlandı 1 Saat önce Astralis Yeni Oyuncusu Duyurdu 2 Saat önce Riot Games, Twitch Rivals Aracılığıyla Düzenlenecek İlk Profesyonel Valorant Turnuvasını Duyurdu 3 Saat önce 2020 Sezon Ortası Kupası'nın Şampiyonu Top Esports Oldu! 6 Saat önce Haftanın Öne Çıkan Haberleri (25 Mayıs - 31 Mayıs) 11 Saat önce