Huntdown Mayıs'ta Steam'e Geliyor

07.04.2021 22:06 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Coffee Stain Publishing ve geliştirici Easy Trigger Games, retro co-op arcade shooter oyunu Huntdown'ın 12 Mayıs'ta Steam'e geleceğini duyurmuştu.
 
Huntdown ilk olarak geçtiğimiz yıl 12 Mayıs'ta PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC'de Epic Games Store için çıkış yapmıştı. Bir yıllık Epic Games Store özel anlaşmasının bitmesiyle birlikte Steam'de yayınlanacak.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Suçtan para kazanılmaz... Tabii bir ödül avcısı değilsen.

Suç çetelerinin yönettiği ve polislerin sesini çıkaramadığı geleceğin kargaşa dolu sokaklarında yalnızca ödül avcıları şehri suçun yozlaşmış yumruğundan kurtarabilir. Bu acımasız aksiyon dolu komedi arcade nişancı oyununda yeraltı suç dünyasını yerle bir et ve köşeyi dön.

Neonlarla ve grafitilerle bezenmiş 80'lerin tarzını yansıtan şehirde tek başına avlan ya da çapraz ateşi başlat ve eşli oyun modunda arkadaşlarınla ateş ederek, koşarak, zıplayarak ve siper alarak düşmanların üzerine git.

Elle boyanmış 16 bit piksel art grafikler ve elle çizilmiş animasyonlar, yerinde duramayan, aksiyon dolu 60 FPS oynanış ve nefes kesen synthesizerlı oyun müzikleri bir arada.

Vahşi serserilerden organize hokey holiganlarına kadar herkesin peşine düş; bu oyun, her biri onlardan geri alınacak mekanlarda takılan ve el konulacak cephanelere sahip 16 bit kötü adamlarla ve suç patronlarıyla dolu.

 
Teaser fragmanı:

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Huntdown Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Easy Trigger Games Dağıtıcısı: Coffee Stain Publishing Tür: Action Çıkış Tarihi: 12 Mayıs 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan