In The Valley of Gods Yapım Süreci Hala Beklemede

25.03.2020 22:27 Gazali Çetinkaya

 
Half-Life: Alyx'in çıkış yapmış olmasına rağmen In The Valley of Gods'ın yapım süreci hala beklemede.
 
Firewatch geliştiricisi Campo Santo, 1920'li yıllarda Mısır'da geçecek tek oyunculu birinci şahıs macera oyunu In The Valley of Gods'ı Aralık 2017'de duyurmuştu ve 2018'in başlarında Valve, Campo Santo'yu satın almıştı.
 
Ardından Campo Santo ekibi tüm kaynaklarını Half-Life: Alyx'e ayırdı ve In The Valley of Gods'ın yapım sürecine ara verildi. Half-Life: Alyx'in geliştirme süreci tamamlandı ve iki gün önce çıkışını gerçekleştirdi fakat In The Valley of Gods'a yine de devam edilmiyor.
 
Campo Santo'dan Chris Remo, Valve'da başka şeyler üzerinde çalıştıkları için In The Valley of Gods'ı geliştirmeye devam edemediklerini belirtti.
 
Henüz oyundan tamamen vazgeçilmiş değil. Chris Remo, oyunun bir süre daha beklemede kalacağını ve zamanla ne olacağına karar vereceklerini söyledi.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
In The Valley of Gods Platformlar: PC PS4 Geliştirici: Campo Santo Dağıtıcısı: Campo Santo Tür: tek oyunculu birinci şahıs macera oyunu Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Resident Evil 3 Remake Kaç Saat Sürüyor 03 Nisan Deadpool Fortnite'a Geldi 03 Nisan Symmetry GOG'da Ücretsiz 03 Nisan Valorant Yeni Oynanış Görüntüleri 03 Nisan Xbox Store Bahar İndirimleri 03 Nisan