Indie Houses Direct, 31 Ağustos'ta Başlıyor

04.08.2021 19:09 Umut Tandoğan

 
 
Yedi uluslararası bağımsız oyun yayıncısı, The Indie Houses olarak bilinen ortak bir girişim oluşturmak için bir araya geliyor. Bir araya gelmenin amacı, “rekabet yerine yayıncılar arasında bilgi paylaşımına odaklanmak” olacak.
 
Bu kapsamda Akupara Games, Fellow Traveller, Neon Doctrine, Raw Fury, That Awesome Guys, Toge Productions ve Whitethorn Games, The Indie Houses'un bir parçası olacak. 
 
Grubun kuruluşunu duyurmak adına The Indie Houses Direct etkinliği 31 Ağustos'ta yapılacak. Bir saat sürecek etkinlikte yeni oyun duyuruları, daha önce hiç görülmemiş içerikler, geliştirici canlı yayınları, soru-cevap oturumları ve daha fazlası yer alacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Indie Houses Direct Platformlar: PC Geliştirici: Fellow Traveller Dağıtıcısı: Akupara Games Tür: Servis Çıkış Tarihi: 31 Ağustos 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
VALORANT Masters Berlin Şampiyonu Gambit Esports! 8 Saat önce Kena: Bridge of Spirits - Çıkış Fragmanı 20 Eylül Fell Seal: Arbiter's Mark 1.6.0 Güncellemesi Yayınlandı 20 Eylül VALORANT Masters Berlin Turnuvasının Finali Bugün Gerçekleşecek! 19 Eylül Bonfire Peaks, Switch için İlk Bakış Videosu Yayınlandı 19 Eylül