Indivisible için New Game+ ve Couch Co-Op Güncellemesi Bugün Yayınlanacak

02.04.2020 10:20 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı 505 Games ve geliştirici Lab Zero Games, Indivisible'ın New Game+ ve couch co-op güncellemesinin bugün tüm platformlarda yayınlanacağını duyurdu.
 
New Game+ modu, oyunu bir kez bitiren oyuncuların ilk oynanışından elde ettiği tüm yetenekleri ve silahları tutarak oyuna yeniden başlamasına imkan sunacak. New Game+ modunda düşmanlar daha zorlu olacak, yetenekleriniz sayesinde gizli bölgelere ulaşabileceksiniz ve ana karakter Ajna yeni bir görünüme sahip olacak. Ayrıca New Game+ modunun sonundaki jenerik ekranında besteci Hiroki Kikuta'nun yeni müziğini dinleyebileceksiniz. Bu müzik 21 Nisan'da çıkacak Indivisible soundtrack'ine ait.
 
Couch Co-Op ise aynı sistem üzerine kontrolcüleri bağlayarak üç arkadaşınızı oyuna davet etmenizi sağlayacak. Birinci oyuncu dışındaki karakterler Ajna'nın yeteneklerine sahip olmayacak. Keşif sırasında sadece sıçrama mekaniğini kullanacaklar fakat savaş başladığında saldırı yapabilecekler.
 
Indivisible gerçek zamanlı savaş mekanikleriyle birlikte elle çizimi sanat ve animasyonlar içeren bir aksiyon RPG / Platform oyunu. PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda. Konsol ve PC için Xbox Game Pass'e dahil.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Indivisible Platformlar: PC Geliştirici: Lab Zero Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Crysis Üçlemesi EA Access'e Eklendi 2 Saat önce Tropico 6'nın Lobbyistico DLC'si Çıktı, Steam'de Bu Hafta Sonu Oynaması Ücretsiz 2 Saat önce Rainbow Six Siege'e Sınırlı Süreli Arcade Modu Attrition Geldi 2 Saat önce Nintendo Treehouse Canlı Yayını 10 Temmuz 20:00'da 2 Saat önce Capcom'un Oyun Satışlarının %80'i Dijital 09 Temmuz