Infinity Ward Polonya'da Yeni Bir Stüdyo Açıyor

18.12.2017 03:41 Gazali Çetinkaya

 
   Infinity Ward, Polonya'nın Krakow şehrinde yeni bir stüdyo açacağı haberini duyurdu.

   Los Angeles'taki stüdyo ile yakından çalışacak Infinity Ward Polonya daha çok araştırma ve geliştirme ve mühendislik üzerine odaklanacak.
 
   "Infinity Ward Polonya'nın açılışı ile geliştirme kabiliyetlerimizin genişlemesini duyurmaktan heyecan duyuyoruz." dedi Infinity Ward patronu Dave Stohl. "Birinci sınıf bir Ar-Ge stüdyosu inşa ediyoruz. Bu genişleme, sektördeki işine kendini adamış ve başarılı ekiplerden biri olarak konumumuzu daha da sağlamlaştıracaktır.
 
   Infinity Ward'un şu ana kadar geliştirmiş olduğu oyunlar: Call of Duty, Call of Duty 2, Call of Duty 4: Modern Warfare, Call of Duty: Modern Warfare 2, Call of Duty: Modern Warfare 3 (Sledgehammer Games ile birlikte), Call of Duty: Ghosts ve Call of Duty: Infinite Warfare.

   Stüdyonun yeni oyunu 2019'da çıkacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Call of Duty: Infinite Warfare Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: İnfinity Ward Dağıtıcısı: Activision Tür: FPS Çıkış Tarihi: 4 Kasım 2016
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Boston Belediye Başkanı Marty Walsh Sony'ye PAX East Etkinliğine Katılma Çağrısında Bulundu 5 Saat önce Obsidian'ın Hayatta Kalma Oyunu Grounded'ın Steam Sayfası Açıldı 6 Saat önce Tekken Serisinin Satışları 49 Milyonu Aştı 22 Şubat A Plague Tale: Innocence, Cities Skylines ve Daha Fazlası Project xCloud'a Eklendi 22 Şubat Hasbro: Baldur’s Gate III Bu Yıl Steam'de Erken Erişime Açılacak 22 Şubat