Intel ESL Türkiye 2019 Yaz Sezonu Elemeleri Duyuruldu!

12.06.2019 20:58 Hamit Can Sayılgan

 
     ESL Türkiye, Intel ESL Türkiye Şampiyonası Yaz Sezonu 2019 Elemeleri'ni duyurdu. Intel ESL Türkiye Şampiyonası Yaz Sezonu açık elemeleri 16 Haziran’da başlayacak. Elemelerin ardından İzmir'de gerçekleşecek büyük finalde Türkiye'nin en iyi CS:GO takımı belirlenecek.
 
     Elemeler 3 açık eleme sisteminde gerçekleşecek. LOG Esports, Valstars Gaming, COZA Esports ve Arena Bulls takımları direkt olarak INTEL ESL Türkiye Yaz Sezonu Şampiyonası’na davet edildi. Lige katılacak diğer 4 takım ise açık ve kapalı elemelerin ardından belirlenecek.
 
 
 
     Açık Elemeler; 16, 23 ve 29 Haziran tarihlerinde düzenlenecek. Her açık elemenin final oynayan iki takımı bir sonraki aşama olan ve 30 Haziran’da düzenlenecek olan kapalı elemeye katılmaya hak kazanacak. 
 
     Kapalı Elemeler; düzenlenen 3 açık elemeden ardından kapalı elemelere katılmaya hak kazanan 6 takım gruplara bölünerek 30 Haziran Pazar günü mücadele edecekler. 7 hafta sonunda playofflara kalan son 4 takım 3 maçlık seri formatında gerçekleşecek büyük finalde Türkiye'nin en iyi CS:GO takımı olmak adına karşı karşıya gelecek.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Counter Strike: Global Offensive Platformlar: PC PS3 XBOX 360 Geliştirici: Valve Dağıtıcısı: Valve Tür: FPS Çıkış Tarihi: 21 Ağustos 2012
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Fornite x Batman İş Birliği Onaylandı 20 Eylül Oyuncular FIFA 20'de "Avengers FC" Kurmaya Çalışıyorlar 20 Eylül Afterparty 29 Ekim'de PS4, Xbox One, Switch ve PC için Çıkacak 20 Eylül Bir Hatadan Dolayı GTA 5'in Tek Kişilik Modu Online Olmadan Oynanmıyor 20 Eylül Minecraft'a Karakter Yaratma Seçeneği Geliyor 20 Eylül