It Takes Two'nun Yapımı Tamamlandı

17.02.2021 20:23 Gazali Çetinkaya

 
Josef Fares, yeni co-op macera platform oyunu It Takes Two'nun gold statüsüne ulaştığını duyurdu.

Bu da oyunun asıl geliştirme sürecinin tamamlandığı ve oyunun erteleme almadan 26 Mart 2021 tarihinde oyuncularla buluşmaya hazır olduğu anlamına geliyor.
 
A Way Out ve Brothers: A Tale of Two Sons'ın arkasındaki isim Josef Fares yeni oyunu It Takes Two için oldukça iddialı. Oyundan sıkılanlara 1000 dolar vereceğini söylüyor.
 
"It Takes Two ile ilgili size garantisini verebileceğim şey şu: Bu oyundan bıkmak imkansız. Bunu manşet olarak geçebilirsiniz. 'Bu oyundan bıktım çünkü beni şaşırtmıyor' diyen herkese gerçekten 1000 dolar vereceğim. Bin dolar, garanti. Oyundan bıkan herkese vereceğim. Fakat bu konuda dürüst olmaları gerekiyor." 
 
It Takes Two 26 Mart 2021'de PlaySation 5, Xbox Series, PlaySation 4, Xbox One ve PC (Steam, Origin) için çıkacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
It Takes Two Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Hazelight Studios Dağıtıcısı: Electronic Arts Tür: Platform Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 7 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan