Joe Manganiello, Deathstroke Rolü ile Justice League Snyder Cut'ın Ek Çekimlerine Katıldı

24.10.2020 01:05 Özgür Eroğlu

 
2017'de yayınlanan Justice League'in farklı bir versiyonu olacak olan Justice League Snyder Cut'tan yeni bilgiler paylaşılmaya devam ediyor.
 
Daha önce Jared Leto'nun Joker olarak ek çekimlere katıldı açıklanmıştı. Sonrasında ise Ray Fisher'ın ve Ben Affleck'in de ek çekimler katıldığı açıklanmıştı. Birkaç saat önce de Deathstroke karakterini canlandıran Joe Manganiello'nun ek çekimlere katıldığı açıklandı. 
 
Kendisi normalde orijinal filmin en son sahnesinde gözüküyordu. Ancak bu sefer filmde az da olsa bir sahnesi olacak gibi duruyor. 
 
Justice League Snyder Cut'ın 2021 yılında yayınlanması bekleniyor. Birer saatlik dört bölümden oluşacak ve HBO Max'te yayınlanacak.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
DC'nin Film ve Dizi Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: DC Dağıtıcısı: DC Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Uzay Temalı Simülasyon Oyunu Everspace 2 Tam Sürüme Kavuşuyor 1 Saat önce Resident Evil 4 Remake için Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı 4 Saat önce Birinci Şahıs Bulmaca Oyunu Seven Doors Bu Ay Konsollara Geliyor 5 Saat önce Ori and the Blind Forest Benzeri Oyun Death or Treat Konsollara ve PC'ye Geliyor 6 Saat önce Tekken 8 için Nina Williams Karakter Tanıtım Fragmanı Yayınlandı 7 Saat önce