John Wick Yönetmeninden Ghost of Tsushima Filmi Geliyor

25.03.2021 19:56 Gazali Çetinkaya

 
inFamous serisi geliştiricisi Sucker Punch Productions'ın samuray temalı açık dünya aksiyon oyunu Ghost of Tsushima'nın filmi geliyor.

Sony Pictures ile PlayStation Productions, Ghost of Tsushima'nın film uyarlaması üzerinde çalıştıklarını resmi olarak duyurdu.

Deadline'ın haberine göre yönetmen koltuğunda John Wick filmlerinin yönetmenliğini üstlenmiş Chad Stahelski oturuyor.
 
Filmin yapımcılığını Chad Stahelski, Alex Young ve Jason Spitz'in şirketi 87Eleven Entertainment, PlayStation Productions'tan Asad Qizilbash ile Carter Swan ve Sucker Punch Productions yapıyor.
 
PlayStation Productions patronu Asad Qizilbash "Jin'in hikayesini beyaz perdeye taşımak için Chad ve 87Eleven Entertainment ile ortaklık yapmaktan büyük heyecan duyuyoruz." dedi ve PlayStation oyunlarına tutku duyan Chad'in hem hayranlar hem de yeni kitleleri heyecanlandıracak zengin bir film uyarlamasının oluşturulmasını sağlayacağını belirtti.
 
Ghost of Tsushima Temmuz 2020'de PlayStation 4 için çıkış yapmıştı ve çıkışından bu yana 6.5 milyonda fazla satmayı başardı.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Ghost of Tsushima Platformlar: PS4 Geliştirici: SuckerPunch Dağıtıcısı: Sony Interactive Entertainment Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 17 Temmuz 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Steam Yaz indirimleri Başladı: 8 Temmuz'a Kadar Devam Edecek 7 Saat önce Kerbal Space Program Enhanced Edition PS5 ve Xbox Series'e Geliyor 24 Haziran Human: Fall Flat Artık PS5 için Mevcut 24 Haziran Crash Drive 3 Tüm Platformlar için Duyuruldu 24 Haziran Batora: Lost Haven 2022 Yılında Çıkış Yapacak 24 Haziran