Joker Filminden Son Fragman Paylaşıldı

28.08.2019 19:56 Özgür Eroğlu

 
Joaquin Phoenix'in Joker'e hayat vereceği, filmde Thomas Wayne ve Alfred Pennyworth gibi karakterleri de göreceğimiz Joker filminden son fragman paylaşıldı. 
 
Geçtiğimiz günlerde paylaşılan haberle Joker filminin + 18 olacağını öğrenmiştik. Joker karakterinin geçmişi ve karakterin özellikleri gereği filmin + 18 olması insanları güzel bir film olacağı konusunda iyice umutlandırdı. Daha önceden edindiğimiz bilgilere göre filmin, görmeye alışık olduğumuz Joker'den daha farklı bir Joker göreceğimizi öğrenmiştik. Bu haber hayranların canını biraz sıkmış olsa da Joaquin Phoenix'in oyunculuğunu herkes çok merak ediyor. 
 
Daha öncesinde Joker karakterini farklı filmlerde Cesar Romero, Jack Nicholson, Heath Ledger ve Jared Leto gibi oyuncular hayat vermişti. Jared Leto'nun, Joker olarak daha yeni seçilmesine rağmen bu filmde onun oyuncu olmaması başta büyük tepki çekmişti. Joker filmi 4 Ekim 2019'da beyaz perdede boy gösterecek. Bahsi geçen fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Yorumlar 12 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Uzay Temalı Simülasyon Oyunu Everspace 2 Tam Sürüme Kavuşuyor 2 Saat önce Resident Evil 4 Remake için Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı 5 Saat önce Birinci Şahıs Bulmaca Oyunu Seven Doors Bu Ay Konsollara Geliyor 6 Saat önce Ori and the Blind Forest Benzeri Oyun Death or Treat Konsollara ve PC'ye Geliyor 7 Saat önce Tekken 8 için Nina Williams Karakter Tanıtım Fragmanı Yayınlandı 8 Saat önce