Joymax'ten Yepyeni Action MMORPG

Knight Age Kore'de ki açık betasında büyük ilgi görmüştü...
21.04.2012 13:38 Burak Dort


      Türkiye'de MMORPG piyasasının en fazla oyuncu kitlesine sahip oyunlar arasında olan Silkroad Online ve son zamanlarda Avrupa'da yayıncılığını başlattığı MMOFPS Karma Online'nın oyun şirketi Joymax yeniden atağa geçiyor.
 
     Joymax, Gnisoft tarafından Kore'de geliştirilen aksiyon MMORPG Knight Age'in yayın haklarını satın aldı. Avrupa, Amerika ve Afrika pazarında oyunun yayıncılığını yapacak olan Joymax, yeni oyunu Knight Age için henüz hazırlık aşamasında.
 
     Kore'de Sesisoft tarafından 24 Şubat'ta açık beta ile yayınlanan Knight Age, action MMORPG severlerin büyük ilgisini çekmişti. Bakalım, Joymax Avrupa'da Knight Age'in yayınlanmasında ne kadar başarılı olabilecek? Knight Age hakkında fikir sahibi olmak için, aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.
 

İlgili İçerik Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Rockstar'ın GTA IV ve RDR Remaster'larını iptal Ettiği Bildirildi 05 Temmuz Ubisoft Forward Etkinliğinin 10 Eylül'de Yapılacağı Açıklandı 05 Temmuz Ubisoft, Skull and Bones için 7 Temmuz'da Canlı Yayın Etkinliği Düzenleyecek 05 Temmuz Hayatta Kalma Korku Oyunu SENSEs: Midnight PC ve Konsollar için Duyuruldu 05 Temmuz Xbox Game Pass'e Temmuz Ayı Başlarında Gelecek Oyunlar Açıklandı 05 Temmuz