Justice League Snyder Cut'ta Ana Ekip Yeniden Çekim İçin Dönmeyecek

25.05.2020 11:55 Özgür Eroğlu

 
Geçtiğimiz günlerde, 2017'de vizyona giren Justice League filminin farklı bir versiyonu olan Justice League Snyder Cut duyurulmuştu. İlk detaylara buradaki haberden ulaşabilirsiniz. Şimdi ise yavaş yavaş yeni bilgiler paylaşılıyor.
 
Snyder Cut ilk duyurulduğunda ana ekip oyuncularının yeniden çekim için bir araya gelebileceği söylenmişti, ancak bu durum son yapılan açıklama ile iptal edildi. Açıklamaya göre bu tarz bir istek gerçekten olmuş, ancak HBO bunun yeni bir film olmadığını sadece farklı bir versiyonu olduğunu söyleyerek ana oyuncuların yeniden çekime gelmesini reddetmiş.
 
Ayrıca diğer bir açıklamaya göre Justice League Snyder Cut, DC'nin sinemadaki evreni için planlarına dair herhangi bir şeyi değiştirmeyecek ve bu filmin bir devam filmi olmayacak. 
 
Son olarak da Justice League'in Snyder Cut versiyonunda Darkseid'in olduğu da doğrulandı. Hatta Darkseid'i canlandıran oyuncu ise Ray Porter.
 
Justice League: Snyder Cut, 2021'de HBO Max'te yayınlanacak.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
DC'nin Film ve Dizi Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: DC Dağıtıcısı: DC Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
LCS 2020 Yaz Mevsimi'nin 5. Haftası Tamamlandı 6 Saat önce Civilization VI: Ethiopia İndirilebilir İçeriği 23 Temmuz'da Çıkacak 13 Temmuz LEGO NES Seti Geliyor 13 Temmuz Çizgi Roman Önerisi: Silver Surfer - Ağıt 13 Temmuz Zula Rekabet Turnuvası’nın 6. Sezonu Başlıyor! 13 Temmuz