Kerbal Space Program 2'nin Geliştirilmesi İçin Yeni Bir Stüdyo Açıldı

20.02.2020 23:54 Özgür Eroğlu

 
Yayıncılığını Private Division'ın yaptığı, Ağustos 2019'da duyurulan, Kasım 2019'da da ertelenen Kerbal Space Program 2'nin geliştirici stüdyosu değişiyor. 
 
Duyuruya göre oyunun geliştirilmesine devam etmesi için Private Division ve Take-Two Interactive yeni bir stüdyo açtı. Stüdyonun ismi ise belli değil. Ancak Kerbal Space Program 2'nin daha önceki  geliştirme kadrosundan bazı isimler de bu stüdyoda bulunacak. Daha önce geliştiren stüdyo ile ilgili herhangi bir şey açıklanmadı. Stüdyo başkanı Jeremy Ables, yaratıcı yönetmen Nate Simpson ve baş yapımcı Nate Robinson yeni oyunun gelişimine liderlik edecek.
 
Kerbal Space Program 2'nin 2021 mali yılında Xbox One, PlayStation 4 ve PC için çıkması bekleniyor. 2021 mali yılı ise 1 Nisan 2020 - 31 Mart 2021 tarihleri arasına denk geliyor.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Kerbal Space Program 2 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Star Theory Dağıtıcısı: Private Division Tür: Simülasyon Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Resident Evil 3 Remake Kaç Saat Sürüyor 03 Nisan Deadpool Fortnite'a Geldi 03 Nisan Symmetry GOG'da Ücretsiz 03 Nisan Valorant Yeni Oynanış Görüntüleri 03 Nisan Xbox Store Bahar İndirimleri 03 Nisan