Kevin Conroy Başka Bir Arkham Oyunu Çıkmayacağını Söylüyor

11.09.2017 07:40 Gazali Çetinkaya

 
   Batman'i seslendiren kişi olan Kevin Conroy, Nashville'de gerçekleşen Wizard Comic Con etkinliği esnasında Arkham serisinin geleceği hakkında sorulan bir soruya yanıt verdi ve Kevin Conroy, başka bir Arkham oyunu için herhangi bir plan olmadığını belirtti. 
 
   Kevin Conroy,

"Başka bir tane daha yapmayacaklarına inanamıyorum, ancak yapmayacaklar. Şaşırtıcı değil mi? Bu oyunlardan tam anlamıyla milyarlarca dolar kazandılar, ancak hayır, başka bir oyun yapma planı yok. Üzgünüm."
 
   Rocksteady daha öncesinde yaptığı bir açıklamada da Batman: Arkham Knight'ın üçüncü ve son oyun olduğunu net bir biçimde belirtmişti.
 
   Bir ihtimal, söylentilerde olduğu gibi, Warner Bros. Interactive Entertainment'in kendi stüdyosu olan WB Games Montréal bağımsız bir Batman oyunu yapabilir. WB Games Montréal daha öncesinde Batman: Arkham Origins'i geliştirmişti ve oyunda Batman / Bruce Wayne karakterini Kevin Conroy seslendirmemişti. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Batman: Arkham Knight Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Rocksteady Studios Dağıtıcısı: Warner Bros Interactive Tür: Action Çıkış Tarihi: 23 Haziran 2015
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 12 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Total War: Arena Yayınlandı 13 Saat önce Turok 1 ve 2 Remaster Xbox One'a Geliyor 14 Saat önce Little Nightmares'ın Son DLC'si The Residence Çıktı 23 Şubat Total War Saga: Thrones of Britannia Oynanış Videosu, Sinematik Fragman 23 Şubat Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy Switch'e Geliyor 23 Şubat