Kingdom Come: Deliverance Satışları Üç Milyonu Aştı, Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz

16.06.2020 17:35 Gazali Çetinkaya

Yayıncı Deep Silver ve geliştirici Warhorse Studios, Kingdom Come: Deliverance'ın satışlarının üç milyonu geçtiğini duyurdu.

İndirilebilir içerik satışları da 1.5 milyondan fazla.
 
 
Bunun şerefine oyun 18 - 22 Haziran tarihleri arasında Steam üzerinden ücretsiz olarak oynanabilecek.

Geliştirici Warhorse Studios ayrıca stüdyonun logosunu yeniledi. Stüdyo su anda henüz duyurulmamış bir proje üzerinde çalışıyor ve bünyesine yeni çalışanlar katıyor. Gelecek seneye kadar 180 çalışana ulaşmayı hedefliyorlar.
 
 
Kutsal Roma İmparatorluğu topraklarında destansı bir maceraya katıldığınız hikaye odaklı açık dünya rol yapma oyunu Kingdom Come: Deliverance Şubat 2018'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkmıştı. PC'de Türkçe dil desteği mevcut.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Kingdom Come: Deliverance Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Warhorse Studios Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Indie Houses Direct, 31 Ağustos'ta Başlıyor 04 Ağustos ExZeus: The Complete Collection, Switch'e Geliyor 04 Ağustos Cruis'n Blast, Yeni Fragmanı Yayınlandı 04 Ağustos Skillz, Exit Games'e 50 Milyon Dolar Yatırım Yaptı 04 Ağustos Second Life Oyunundan Gacha Mekaniği Kalkıyor 04 Ağustos