Kingdom Come Deliverance'ın Devamı E3 2021'de Duyurulabilir

09.06.2021 15:39 Mehmet Tandoğan

 
 
E3 2021 etkinliğine sayılı günler kala birçok iddia ve söylenti gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bu söylentilerden biri de açık dünya rol yapma oyunu Kingdom Come Deliverance'ın devamının geleceği şeklinde.
 
Oyunun geliştiriciliğini üstlenen Warhorse Studios'un uluslararası Halkla İlişkiler Müdürü Tobias Stolz-Zwilling E3 fuarı için: ''Bu hafta dolu dolu geçecek'' açıklamasını yaptı. Ayrıca Kingdom Come Deliverance'ın devamı için çağrıda bulunan kullanıcılardan gelen bir sürü Twitter gönderisini de beğendi.
 
Bu yakalanan detaylar çerçevesinde oyunun bir devamının geleceği ise halen bir iddiadan ibaret. E3 konferansında belki de bu konuda bir sürpriz görebiliriz. Peki siz bu oyunun devamının gelmesini ister misiniz?

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Kingdom Come: Deliverance Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Warhorse Studios Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 8 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Indie Houses Direct, 31 Ağustos'ta Başlıyor 04 Ağustos ExZeus: The Complete Collection, Switch'e Geliyor 04 Ağustos Cruis'n Blast, Yeni Fragmanı Yayınlandı 04 Ağustos Skillz, Exit Games'e 50 Milyon Dolar Yatırım Yaptı 04 Ağustos Second Life Oyunundan Gacha Mekaniği Kalkıyor 04 Ağustos