Kingdom Hearts 3 Tüm Ortamları Yenileyen 4K Doku Paketine Kavuştu

09.07.2024 00:16 Mehmet Tandoğan

 
 
Square Enix tarafından biz oyun severlere sunulan aksiyon macera rol yapma oyunu Kingdom Hearts 3 için yepyeni bir mod ortaya çıktı. Her oyuncunun mutlaka indirip kurması gereken 4K doku paketi şu anda yayınlanmış durumda.
 
Kingdom Hearts 3 artık daha iyi dokularla karşımızda
 
 
 
Mod geliştiricisi '1vierock' tarafından paylaşılan yeni 4K doku paketi, oyundaki tüm ortamları elden geçiriyor ve en iyi görüntüyü sağlıyor. 15 GB boyutundaki bu paket sayesinde oyunun görselleri büyük ölçüde iyileşiyor ve üst düzey bir deneyim elde edebiliyorsunuz. Haberimizin en altından karşılaştırma görüntülerini görebilir ve bu sayede modun oyuna nasıl bir değişim yaşattığına tanıklık edebilirsiniz.
 
Daha fazla detaya girecek olursak mod geliştiricisi, belirtilene göre varsayılan dokuları yükseltmek için yapay zeka aracını kullanmış durumda. Bazı yapay zeka yükseltme paketlerinin aksine burada daha detaylı bir doku iyileştirmesi görüyoruz. Sadece bu da  değil aynı zamanda dokuları yükseltilmiş unsurlar temel oyunun sanat tarzını koruyor.
 
Kingdom Hearts 3 geçtiğimiz ay Steam platformunda yayınlandı. Çok olumlu etiketine sahip olan bu yapım için yayınlanan moda buradan ulaşabilir ve indirebilirsiniz.
 
Karşılaştırma görüntüleri 
 
 
 
 
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Xbox 360 Çevrimiçi Mağazası Kapatılıyor: Bir Devrin Sonu 12 Temmuz Xbox Game Pass Fiyatları Önümüzdeki Süreçte Daha da Artacak 12 Temmuz Cyberpunk 2077 İçin Taksi Şoförü Olabileceğiniz Yeni Mod Yayınlandı 12 Temmuz Concord'un Erken Açık Betası Playstation Plus Üyelerine Açıldı 12 Temmuz Terraria'nın 59 Milyon Sattığı Açıklandı! 12 Temmuz
Forumdan Konular
DH'den Haberler