Kingdom Hearts III İlk Hafta Güncellemeleri Detaylandırıldı

11.01.2019 17:20 Gazali Çetinkaya

 
Square Enix, Kingdom Hearts III'ün çıkış yaptığı hafta yayınlanacak güncellemeleri detaylandırdı.
 
29 Ocak

- Versiyon 1.01 güncellemesi (birkaç veri düzeltmesi)
- Hatıra Arşivi (videolar) – Hatıra Arşivi seçeneği oyunun ana menüsüne eklenecek ve herhangi bir zamanda görüntülenebilecek. Hatıra Arşivi Kingdom Hearts serisinin bu noktaya kadarki özeti niteliğindedir.

30 Ocak
 
- Epilog/Kapanış (video) – Oyuncuların Kingdom Hearts dünyasından aldığı keyfi arttıracak video içeriği. Oyuncuların bu videoyu görüntülemek için Kingdom Hearts III'ü tamamlamaları ve oyunun sonunu görmeleri gerekmektedir.
 
31 Ocak

- Gizli (video) – Oyuncuların Kingdom Hearts dünyasından aldığı keyfi arttıracak video içeriği. Oyuncuların bu videoyu görüntülemek için Kingdom Hearts III'ü tamamlamaları, oyunun sonunu görmeleri ve oyun esnasında belirli kriterleri yerine getirmesi gerekmektedir. Kriterler seçilen zorluk seviyesine bağlı olarak değişir.
 
Kingdom Hearts III 25 Ocak 2019'da Japonya'da ve Asya'da; 29 Ocak 2019'da Kuzey Amerika ve Avrupa'da PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak.   

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Kingdom Hearts 3 Platformlar: PS4 XBOX ONE Geliştirici: Square Enix Dağıtıcısı: Square Enix Tür: RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Resident Evil 2 Remake'in Uzunluğu Doğrulandı 16 Dk önce Westworld Mobil Oyunu Kapatılıyor 2 Saat önce IEM Katowice 2019 Avrupa Minor Elemelerinde 1. Gün Tamamlandı 11 Saat önce Salt and Sanctuary Xbox One'a Geliyor 16 Ocak The Occupation 5 Mart'a Ertelendi 16 Ocak