Kingdom Hearts III İlk Hafta Güncellemeleri Detaylandırıldı

11.01.2019 17:20 Gazali Çetinkaya

 
Square Enix, Kingdom Hearts III'ün çıkış yaptığı hafta yayınlanacak güncellemeleri detaylandırdı.
 
29 Ocak

- Versiyon 1.01 güncellemesi (birkaç veri düzeltmesi)
- Hatıra Arşivi (videolar) – Hatıra Arşivi seçeneği oyunun ana menüsüne eklenecek ve herhangi bir zamanda görüntülenebilecek. Hatıra Arşivi Kingdom Hearts serisinin bu noktaya kadarki özeti niteliğindedir.

30 Ocak
 
- Epilog/Kapanış (video) – Oyuncuların Kingdom Hearts dünyasından aldığı keyfi arttıracak video içeriği. Oyuncuların bu videoyu görüntülemek için Kingdom Hearts III'ü tamamlamaları ve oyunun sonunu görmeleri gerekmektedir.
 
31 Ocak

- Gizli (video) – Oyuncuların Kingdom Hearts dünyasından aldığı keyfi arttıracak video içeriği. Oyuncuların bu videoyu görüntülemek için Kingdom Hearts III'ü tamamlamaları, oyunun sonunu görmeleri ve oyun esnasında belirli kriterleri yerine getirmesi gerekmektedir. Kriterler seçilen zorluk seviyesine bağlı olarak değişir.
 
Kingdom Hearts III 25 Ocak 2019'da Japonya'da ve Asya'da; 29 Ocak 2019'da Kuzey Amerika ve Avrupa'da PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak.   

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Kingdom Hearts 3 Platformlar: PS4 XBOX ONE Geliştirici: Square Enix Dağıtıcısı: Square Enix Tür: RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
TOGED'in Yeni Staj Programı Başlıyor 8 Saat önce Su Aygırları, Uzaylılar, Fotoğrafçılık ve Daha Fazlasını Nintendo Labo VR Kiti ile Deneyimleyin 9 Saat önce Noob Saibot Mortal Kombat 11 için Doğrulandı, DLC Karakteri Shang Tsung Duyuruldu 10 Saat önce Bilim Kurgu Hayatta Kalma Korku Oyunu Chernobylite için Kickstarter Kampanyası Başlatılacak 22 Mart Hellboy, Nimue, Gruagach ve Ben Daimio Platform Dövüş Oyunu Brawlhalla'ya Katılıyor 22 Mart