Kingdom Under Fire II Sinematik Fragman

09.10.2019 18:43 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Gameforge ve geliştirici Blueside, Kingdom Under Fire II için yeni bir sinematik fragman yayınlandı.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

İlk olarak 2008'de duyurulan Kingdom Under Fire II, devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu (MMORPG) ve gerçek zamanlı strateji (RTS) türlerini birleştiren ödüllü Kingdom Under Fire serisinin en yeni ve en iddialı oyunu. Kingdom Under Fire II bölge sınırlı beta sırasında sayısız ödül aldı ve bunlardan bir tanesi de Gamescom 2015'te MMOGames'in en yenilikçi oyun ödülü. 2004'te yüksek puanlar alan Kingdom Under Fire: The Crusaders'tan sonra Kingdom Under Fire II serinin bir sonraki bölümü ve Batı bölgelerinde hayranların en çok beklediği oyunlardan biri olmaya devam ediyor.
 
Kingdom Under Fire II; Human Alliance, Dark Legion ve Encablossians olmak üzere üç güçlü ırkın Bersia ülkesi üzerinde söz sahibi olmak için rekabet ettiği bir dünyada geçmektedir. Oyuncular birkaç kahraman sınıfından birini seçerek bireysel karakterini oluşturmaya odaklanabilir veya devasa orduları savaş strateji uzmanı olarak yönetebilir. Kingdom Under Fire II, Kingdom Under Fire: The Crusaders'tan gerçekleşen olaylardan 50 yıl sonrasında geçiyor ve çevrimiçi çok oyunculu olarak oynanabilen sürükleyici bir çok oyunculu hikaye campaign modu içeriyor.
 
Kingdom Under Fire II Kasım ayında Kuzey Amerika ve Avrupa'da birden fazla dijital platformda PC için çıkış yapacak.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Darkest Dungeon'a PvP Modunu Getirecek DLC Bugün Ücretsiz Olarak Çıkıyor 17 Dk önce Sea of Thieves ‘Lost Treasures’ Güncellemesi Yayınlandı 8 Saat önce The Last of Us Part II 20 Dakikalık Oynanış Videosu 8 Saat önce VFŞL 2020 Yaz Mevsimi'nin 5 Haftalık Fikstürü Yayınlandı! 27 Mayıs DOOM Eternal 1.1 Güncellemesi PC için Yayınlandı 27 Mayıs