King's Bounty II PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu

14.08.2019 19:37 Gazali Çetinkaya

 
1C Entertainment, orijinali 1990 yılında çıkan sıra tabanlı strateji oyunu serisi King's Bounty'nin yeni oyununu duyurdu.
 
King's Bounty II 2020'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça, Lehçe ve Basitleştirilmiş Çince dil seçenekleriyle birlikte çıkış yapacak.
 
Oyun resmi websitesi üzerinde ön siparişe açıldı. Knight’s Edition $59.99, Lord’s Edition $69.99 ve King’s Edition $99.99 fiyattan satışa sunulacak. Knight’s Edition ana oyun, dijital soundtrack, dijital sanat kitabı ve “Hounds of War” savaş atı içerecek. Diğer sürümler ise bu içerikler ile birlikte oyuna üç gün erken erişim ve çok sayıda silah ve zırh gibi oyun içi içeriğe sahip olacak.
 
Oyunun kısa tanıtım yazısı:
 
Sıra tabanlı taktiksel seri King's Bounty yeni oyunu King's Bounty II ile geri dönüyor. Savaş sistemindeki derin taktikselliğin yanı sıra her bir seçimin ağırlığının olduğu çizgisel olmayan hikaye anlatımı ve derin RPG mekanikleri ile fantastik Antara dünyasında yepyeni bir yolculuğa çıkın.
 
Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

İlgili İçerik Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Zula Süper Lig 5. Sezon 1. Hafta Karşılaşmaları Oynandı 19 Ocak Yakuza Serisinin Müzikleri Spotify'a Eklendi 19 Ocak Ubisoft Daha Benzersiz Oyunlar Yapmak için Editöryal Ekibini Yeniliyor 19 Ocak Riot Games Türkiye, Galatasaray Espor'un Ligdeki Durumu Hakkında Açıklama Yaptı 19 Ocak Haftanın Öne Çıkan Haberleri (13 - 17 Ocak) 18 Ocak