King's Bounty II PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu

14.08.2019 19:37 Gazali Çetinkaya

 
1C Entertainment, orijinali 1990 yılında çıkan sıra tabanlı strateji oyunu serisi King's Bounty'nin yeni oyununu duyurdu.
 
King's Bounty II 2020'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça, Lehçe ve Basitleştirilmiş Çince dil seçenekleriyle birlikte çıkış yapacak.
 
Oyun resmi websitesi üzerinde ön siparişe açıldı. Knight’s Edition $59.99, Lord’s Edition $69.99 ve King’s Edition $99.99 fiyattan satışa sunulacak. Knight’s Edition ana oyun, dijital soundtrack, dijital sanat kitabı ve “Hounds of War” savaş atı içerecek. Diğer sürümler ise bu içerikler ile birlikte oyuna üç gün erken erişim ve çok sayıda silah ve zırh gibi oyun içi içeriğe sahip olacak.
 
Oyunun kısa tanıtım yazısı:
 
Sıra tabanlı taktiksel seri King's Bounty yeni oyunu King's Bounty II ile geri dönüyor. Savaş sistemindeki derin taktikselliğin yanı sıra her bir seçimin ağırlığının olduğu çizgisel olmayan hikaye anlatımı ve derin RPG mekanikleri ile fantastik Antara dünyasında yepyeni bir yolculuğa çıkın.
 
Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

İlgili İçerik Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Beşiktaş Esports'ta Maaş Krizi 2 Saat önce StarLadder Major 2019 Ana Eleme Etabı 1. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı! 5 Saat önce Star Wars: The Mandalorian Dizisinin Posteri Paylaşıldı 14 Saat önce Bir Başka Game of Thrones Oyuncusu Marvel Sinematik Evreni'ne Katılıyor 15 Saat önce Metro 2033 Filmi için Çalışmalara Yeniden Başlandı 15 Saat önce