King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı

16.04.2021 17:31 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Deep Silver ve geliştirici 1C Entertainment, sıra tabanlı strateji oyunu King's Bounty II için yeni bir fragman paylaştı.

King's Bounty II 24 Ağustos'ta PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam, Epic Games Store) için çıkacak.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.
 
 
King's Bounty II, gerçekliği ve fanteziyi bir araya getiren, zorlu hikâyeler, unutulmaz karakterler ve ahlaki kararların bolca bulunduğu, sıra tabanlı taktiksel RPG. Önceki oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da tamamen yeni bir dünya, hikâye ve her biri kendi anlatımına sahip olan üç ana karakter bulunuyor. Karakterlerin eylemleri, Antara'nın kıtalarından biri olan ve insanların kendilerini Nostiran'lar olarak adlandırdığı birleşik krallık Nostria'da iz bırakacak.
 
Krallık zor günlerden geçiyor. İdari bölgeler bağımsızlığını ilan etmek istiyor, yollarda haydutlar geziyor ve denizaşırı uluslar Kralın hükmünü reddetmiş durumda. Tüm bunların üzerine ortaya çıkan yeni büyük tehlike hakkında ormanları toza dönüştüren ve köyleri hiç var olmamışcasına tamamen ortadan kaldıran karşı konulmaz bir güçten; Nostria'da dolaşan ve en cesur savaşçıları bile korkutup kaçıracak kadar korkunç canavarların hikâyelerinden söz ediliyor. Krallıkta neler olup bittiği hakkında kesin bir kanıtımız yok, yalnızca delilerin homurtularını ve hiç iz bırakmadan ortadan kaybolan izcilerin hikâyelerini biliyoruz. Peki bu durum gelecek için ne ifade ediyor?
 
Hayır, pes edemeyiz; kendi kişisel ordunun başına geçme zamanı geldi. Her manga tamamen eşsiz birliklerden oluşuyor; bunların her biri özel yeteneklere ve görünüşlere sahip. İnsan, elf, troll ve diğer yaratıklardan oluşan ordulardan daha iyi ne olabilir ki? Ayrıca daha derin ve zengin bir savaş deneyimi sunan yeni taktiksel özellikler oyuncuları bekliyor. Artık dümdüz arenalar yok. Kısıtlama yok. Her savaşın eşsiz taktiksel avantajları ve tabii ki dezavantajları bulunuyor. Savaşın ortasında yaşanan beklenmedik taktiksel olaylar, oyuncuları diken üstünde tutacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
King's Bounty II Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: 1C Company Dağıtıcısı: 1C Entertainment Tür: sıra tabanlı taktiksel strateji oyunu Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Baldur's Gate: Dark Alliance 20 Mayıs'ta Switch'e Geliyor 18 Mayıs Divinity: Original Sin 2 iPad için Çıktı 18 Mayıs CD Projekt RED, The Witcher 2'nin 10. Yıl Dönümünü Hediyelerle Kutluyor 18 Mayıs Hollow Knight: Silksong Geliştiricisi E3 2021'de Duyuru Yapmayı Planlamıyor 18 Mayıs Ancestors: The Humankind Odyssey Bir Milyondan Fazla Sattı 18 Mayıs