Kojima, Death Stranding'in Devamı İçin Sıfırdan Başlayacağını Söyledi

02.12.2019 22:03 Özgür Eroğlu

 
Geçtiğimiz ayın başlarında bu yılın en önemli yapımlarından olan Death Stranding çıkışını gerçekleştirmişti. Oyun çıkışı ile birlikte tüm dünyada oyuncuları ikiye böldü. Kojima ise Vulture'a oyunun potansiyel devamı hakkında konuştu.
 
Kojima, "Eğer oyunun devamını yaparsam sıfırdan başlarım." dedi. Ayrıca Norman Reedus ile çalışmayı çok istediğini de söyledi.
 
Kojima daha öncesinde Death Stranding'in türünün anlaşılabilmesi için birkaç oyun daha yapmasını gerektiğini söylemişti. Ayrıca en korkunç oyunu yapmak istediğini de söylemişti, hatta korku oyunu yapabilmek için nasıl hazırlandığını da bizlere aktarmıştı.
 
Bu açıklamadan sonra Death Stranding'in devamının olması durumunda, direkt olarak devamı değil de daha çok aynı evrende geçen başka bir yapım görebiliriz, BioShock serisinde olduğu gibi.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Death Stranding Platformlar: PS4 PC Geliştirici: Kojima Productions Dağıtıcısı: 505 Games Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 35 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Detroit: Become Human Satışları 5 Milyonu Aştı 1 Saat önce Riot Games 1 Hafta Tatile Çıkıyor 2 Saat önce Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone 1.24 Güncellemesi Yayınlandı 2 Saat önce BlizzCon Etkinliği Gelecek Yılın Başlarında Dijital Olarak Düzenlenecek 7 Saat önce Activision Yeni Call of Duty Oyununu Treyarch ve Raven'ın Geliştirdiğini Doğruladı 8 Saat önce