Konami Roguelite Hack-and-Slash Aksiyon Oyunu GetsuFumaDen: Undying Moon'u Duyurdu

14.04.2021 21:09 Gazali Çetinkaya

 
1987 yılında Japonya'da Nintendo Famicom sistemi için çıkış yapan GetsuFumaDen'in devam oyunu geliyor.
 
Konami ve GuruGuru, GetsuFumaDen: Undying Moon'u duyurdu.
 
13 Mayıs 2021'de PC'de erken erişime açılacak. Tam sürüm 2022'de Switch ve PC için çıkacak.
 
Oyunun erken erişim fiyatı $24.99 ve erken erişim sürümünü satın alanlara orijinal GetsuFumaDen Famicom versiyonu PC portu ücretsiz verilecek.
 
GetsuFumaDen: Undying Moon, Japon ukiyo-e sanat tarzına sahip karanlık fantezi temalı bir dünyada 2D side-scrolling roguelite hack-and-slash aksiyon RPG deneyimi sunacak.
 
Oyunun konusu kısaca şöyle: 1000 yıllık barış dolu geçen, huzurlu bir döneminin ardından, cehennemin mührü kırılıyor ve kötü ruhlar açılan geçitten dünyaya akın etmeye başlıyor. Yıkımın eşiğine gelen dünyayı kurtarmak için klanının lideri olan Getsu Fuma, cehennemin en derin çukurlarına inerek kötülüğü kökünden temizlemek zorunda.
 
Konami'de GetsuFumaDen: Undying Moon'un yapımcısı olarak görev yapan Shin Murato, düşüncelerini, "Erken erişim süreci GetsuFumaDen için bir oyuncu topluluğu oluşturmak ve oyunu mümkün olan en iyi hale getirmek için büyük bir fırsat. Bu dönemde oyunumuzun kalitesini her geçen gün daha da arttırmak adına kullanıcılarımızdan geribildirim toplamayı hedefliyoruz. Oyuncu topluluğumuzla el ele verip düzenli içerik geliştirmeleri, bug ayıklama ve oyun dengelerinde iyileştirmeye giderek oyunumuza hayat vermeyi amaçlıyoruz. Şu anda Erken Erişim’e konsantre olmuş durumdayız ama ilerleyen dönemlerde Nintendo Switch çıkışıyla ilgili daha fazla detay paylaşacağız." şeklinde belirtti.
 
"Konami ile yakinen çalışabilmek ve GetsuFumaDen’i hayata geçirmek bizim için muhteşem bir fırsat." diyen GuruGuru Direktörü Yuki Yamashita ise düşüncelerini, "Erken Erişim sürecini başlatmak, oyuncu topluluğumuzla aktif bir şekilde iletişim kurmak ve tasarıma, görselliğe ve hikâyeye olan tutkumuzu onlarla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Oyuncularımızdan gelecek geri bildirimler doğrultusunda oyunumuzu geliştirmeye ve iyileştirmeye devam edeceğiz." sözleriyle ifade etti.
 
Duyuru fragmanı ile kısa oynanış kliplerine aşağıdaki oynatıcılardan göz atabilirsiniz. Steam sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.
 
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 8 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Frostpunk Bu Yıl İçinde Mobile Geliyor 08 Mayıs Gearbox Patronu Yeni Borderlands Oyununun Sinyalini Veriyor 08 Mayıs Epic Games, Birinci Parti PlayStation Özel Oyunları için Sony'ye 200 Milyon Dolar Teklif Etmiş 08 Mayıs Sony, Final Fantasy VII Remake Özel Anlaşmasını Uzattı 08 Mayıs Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS5 Versiyonu Ertelendi 07 Mayıs