Lazlow Jones, Rockstar'dan Ayrıldı

14.08.2020 15:35 Gazali Çetinkaya

 
Lazlow Jones 20 yılın ardından Rockstar Games'ten ayrıldığını duyurdu.

Grand Theft Auto serisinde radyo programlarını sunmasıyla bilinen Lazlow Jones ayrıca Grand Theft Auto, Red Dead Redemption, Bully, Max Payne ve Midnight Club ve daha fazlası üzerinde yönetmen, yazar ve yapımcı olarak rol aldı.
 
Lazlow Jones ayrılışı ile ilgili net bir neden belirtmedi fakat Instagram üzerinden yaptığı bir açıklamada, 2018'de kanser teşhisi konan kız kardeşine bakmakla sorumlu olduğunu ve corona virüsünün durumu daha kötü hale getirdiğini ifade etti.
 
Lazlow Jones şu anda birkaç projede görev alıyor. Bunlar Disney ve Netflix projeleri, bir video oyun şirketine danışmanlık, Comedy Central yazarı ve eski Dreamworks yönetmeni ile ortaklaşa hazırladıkları bir proje.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Grand Theft Auto V Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Rockstar North Dağıtıcısı: Rockstar Games Tür: Action Çıkış Tarihi: 14 Nisan 2015
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Animal Crossing: New Horizons'ın Yeni İçerik Güncellemesi Yayınlandı 33 Dk önce Persona 5 Strikers'ın Yeni Fragmanında Karakterlerin Savaş Yetenekleri Gösteriliyor 1 Saat önce The King of Fighters XV Benimaru Nikaido Fragmanı 1 Saat önce AMD CEO'su PS5 Stok Sıkıntısının 2021'in Ortasına Kadar Devam Edeceğini Söylüyor 2 Saat önce Fallout: New Vegas Modu The Frontier Kaldırıldı 3 Saat önce