League of Legends'ın Facebook Entegrasyonu Kaldırıldı

09.10.2019 23:45 Özgür Eroğlu

 
Riot Games'in popüler oyunu League of Legends'ın yeni yaması 9.20 bu sabah itibariyle yayınlandı ve oyunun Facebook ile entegrasyonu kaldırıldı.
 
Daha öncesinde iki platformu birbirine bağlayarak League of Legends'ta Facebook arkadaşlarınızı kolayca bulabiliyordunuz ancak artık böyle bir sistem mevcut değil. Bunun sebebi ise bir Riot Games temsilcisi Polygon adlı internet sitesine, az kullanılan bir özellik olduğu için kaldırıldığını söyledi.
 
Geçtiğimiz günlerde de PlayStation 4'ün Facebook entegrasyonu kaldırıldığı için üstüne bu durumun gerçekleşmesi insanların dikkatini çekti. Riot Games temsilcisi ise bunun tamamen bir tesadüf olduğunu dile getirdi. PlayStation 4 - Facebook haberine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
League of Legends Platformlar: PC Geliştirici: Riot Games Dağıtıcısı: Riot Games Tür: MOBA Çıkış Tarihi: 27 Ekim 2009
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Star Wars Jedi: Fallen Order'ın Yeni Videosu BD-1'ın Nasıl Yaratıldığını Açıklıyor 14 Dk önce Death Stranding'in Resmi Çalma Listesi Yayınlandı 32 Dk önce MediEvil Remake İnceleme Puanları 1 Saat önce Fallout 76 için Paralı Üyelik Sistemi Duyuruldu 2 Saat önce Two Point Hospital Konsol Versiyonları 2020'nin İlk Yarısına Ertelendi 2 Saat önce