Left Alive Kuzey Amerika ve Avrupa'da 5 Mart 2019'da Çıkacak

09.10.2018 20:26 Gazali Çetinkaya

 
Square Enix, Front Mission evreninde geçen üçüncü şahıs hayatta kalma aksiyon oyunu Left Alive'ın Kuzey Amerika ve Avrupa'da 5 Mart 2019 tarihinde PlayStation 4 ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Batı çıkış tarihinin doğrulanmasıyla birlikte oyun PlayStation Store ve Steam'de ön siparişe de açıldı. Fiyatlar ve ekstra içerikler şu şekilde:


PlayStation Store Day One Edition -- 259,00 TL
Steam Day One Edition -- 209,00 TL

Day One Edition

- Tam oyun
- Taktiksel DLC Paketi
- Özel Statik Tema (PS4)
- Duvar kağıdı seti (Steam)
Soundtrack 

Taktiksel DLC Paketi:

- Cephane Paketi
- İnce Göğüs Zırhı
- Tedavi Paketi
- Slava Silahı
- Malzeme Paketi
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Toshifumi Nabeshima (yönetmen, Armored Core serisi), KOJIMA PRODUCTIONS'tan Yoji Shinkawa (karakter tasarımcısı, METAL GEAR SOLID serisi) ve Takayuki Yanase (robot tasarımcısı, Ghost in the Shell: Arise, Mobile Suit Gundam 00, Xenoblade Chronicles X) gibi tecrübeli isimler güçlerini bir araya getirerek bu yeni hayatta kalma aksiyon nişancı oyununda LEFT ALIVE’ın karanlık dünyasını yarattılar.
 
LEFT ALIVE, 2127 yılında savaş nedeniyle yerle bir olmuş Novo Slava'da yaşanan yıkıcı bir istilada hayatta kalmaya çalışan üç karakterin hikayesini anlatmaktadır. Kalp atışlarınızı hızlandıracak karşılaşmalarda insan ile makine arasındaki büyük güç farkını hissedin silahlı birlikler, zırhlı araçlar ve devasa robotlar ile savaşın. 

 
Çıkış tarihi ve State of the World fragmanlarını aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Left Alive Platformlar: PC PS4 Geliştirici: Square Enix Dağıtıcısı: Square Enix Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
ESL Pro Lig Sezon 9 Şampiyonu Liquid Oldu! 24 Haziran Hitman 2 New York Banka DLC'si Yarın Çıkıyor 24 Haziran Silver Chains 6 Ağustos'ta PC için, 2019'un Dördüncü Çeyreğinde Konsollar için Çıkacak 24 Haziran Blazing Chrome 11 Temmuz'da Çıkacak 24 Haziran Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (24 - 30 Haziran) 24 Haziran