Let’s Go, Pikachu! ve Let’s Go, Eevee! için 40 Dakikalık Oynanış Videosu

13.06.2018 09:59 Gazali Çetinkaya

 
   Nintendo, Switch için geliştirilen Let’s Go, Pikachu! ve Let’s Go, Eevee! için 40 dakikalık bir oynanış videosu paylaştı.
 

Pokemon serisinin en yeni oyunları Pokemon: Let’s Go, Pikachu! ve Pokemon: Let’s Go, Eevee! bu sonbaharda geliyor. 1999'da Game Boy için çıkmış olan Pokemon Yellow’dan esinlenen bu iki yapım Pokemon video oyun dünyasına ilk adımlarını atan oyuncular için tasarlandı. Popüler Pokemon GO mobil oyunu ile yenilikçi bir bağlantıya sahip Pokemon: Let’s Go, Pikachu! and Pokemon: Let’s Go, Eevee! hem seriye deneyimli oyuncular için hem yeni gelenler için bolca eğlence vaat ediyor.
 
Pikachu ve Eevee — Daha önce hiç olmadığı gibi ikonik Kanto bölgesini keşfedin. Pokemon: Let’s Go, Pikachu! ile partnerinizi Pikachu olarak seçebilir ya da Pokemon: Let’s Go, Eevee! ile partnerinizi Eevee olarak seçebilirsiniz.
 
Tamamen Yeni Bir Şekilde Oynayın — Karşılaştığınız vahşi Pokemonları yakalamak için onlara Joy-Con kontrolcünüz ile Poke topu atarak farklı bir deneyim yaşayın. Yardıma mı ihtiyacınız var? Arkadaşınız ikinci bir Joy-Con ile eğlenceye katılabilir ve böylelikle bir Pokemon oyununda ilk kez olacak co-op oynanışı ile Pokemon yakalama şansını arttırabilir.
 
Pokemon GO ile Bağlantı — Nintendo Switch oyununuzu mobil oyun Pokemon GO'ya bağlayın. Oyuncular Pokemon GO'da Kanto bölgesinde bulunan bir Pokemon'u yakalayabilir ve Pokemon: Let’s Go, Pikachu! ve Pokemon: Let’s Go, Eevee oyununa aktarabilir.
 
Poke Ball Plus — Poke Ball Plus ile Pokemon yolculuğunuzu yepyeni bir seviyeye taşıyın. Bir kontrolcüden daha fazlası olan Poke Ball Plus hareket kontrolleri, çeşitli yanan renkler, titreşim ve ses çalma özelliklerini içeriyor. Oyunda bir Pokemon yakaladığınızda Poke Ball Plus'ın içinde hareket ettiğini hissedeceksiniz. Hatta dışarıdayken ve oyun açık değilken bile Pokemon: Let’s Go, Pikachu! or Pokemon: Let’s Go, Eevee!'den bir Pokemonunuzu yanınızda götürebilirsiniz. Poke Ball Plus ayrıca Pokemon GO oynayanlar için bir Pokemon GO Plus olarak da çalışır. Poke Ball Plus da 16 Kasım'da çıkacak. 

 
   Let’s Go, Pikachu! and Let’s Go, Eevee! 16 Kasım'da dünya genelinde çıkacak.
 
   Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Nintendo Switch Platformlar: Geliştirici: Nintendo Dağıtıcısı: Nintendo Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 3 Mart 2017
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ancestors: The Humankind Odyssey 27 Ağustos'ta PC için, Aralık'ta PS4 ve Xbox One için Çıkacak 1 Saat önce Cyberpunk 2077 E3 2019'da Oynanabilir Olmayacak 4 Saat önce Overwatch Yıldönümü Kutlamaları Başladı 17 Saat önce The Surge 2 PC Kapalı Beta Başvuruları Açıldı 22 Mayıs Nioh 2 Kapalı Alfa Testi 24 Mayıs - 2 Haziran Tarihleri Arasında Düzenlenecek 22 Mayıs