Level-5 Başkanı Ni no Kuni: Wrath of the White Witch'i "PC'de Görmek İsterim" Dedi

13.09.2017 19:36 Gazali Çetinkaya

 
   Devam oyunu Ni no Kuni II: Revenant Kingdom takip edenlerin bileceği üzere PC'ye geliyor ve ilk oyun Ni no Kuni: Wrath of the White Witch'in de gelme ihtimali bulunuyor. 
 
   Geçtiğimiz ay Level-5 Başkan ve CEO'su Akihiro Hino, Ni no Kuni: Wrath of the White Witch'in PC'ye gelebileceğinin sinyalini vermişti. Bugün de PCGamesN ile konuşan Akihiro Hino PC versiyonu için tekrar olumlu konuştu. 
 
   Akihiro Hino, 
 
"Şu anda Ni no Kuni'nin PC portu için kesin bir yorum yapamam ancak dünyanın dört bir yanındaki Ni no Kuni hayranlarından bir sürü istek aldığımız için gerçekleştiğini görmek isterim. PC oyunlarının büyük bir hayranıyım. Özellikle Batı'da PC oyunları için büyük bir pazar var." 
 
   Ni no Kuni II: Revenant Kingdom 19 Ocak 2018'de PS4 ve PC için çıkacak. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Ni no Kuni II: REVENANT KINGDOM Platformlar: PC PS4 Geliştirici: Level - 5 Dağıtıcısı: Bandai Namco Tür: JRPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Red Dead Redemption 2 PlayStation Store Fiyatları Düşürüldü 18 Haziran WWE 2K19 Kapak Yıldızı A. J. Styles 18 Haziran Beyond Good and Evil 2 Betası Önümüzdeki Yılın Sonunda 18 Haziran Black Clover: Quartet Knights PS4 Kapalı Betası 15 - 17 Temmuz'da Düzenlenecek 18 Haziran World of Tanks Futbol Kipi, Dünya Kupasına Bir Futbol Efsanesiyle Merhaba Dedi 18 Haziran