Life is Strange: Double Exposure Duyuruldu: Çıkış Tarihi Açıklandı

09.06.2024 22:10 Mehmet Tandoğan

 
 
Sevilen oyun serisi Life is Strange'in yeni oyunu duyuruldu. Square Enix ve Deck Nine Games tarafından geliştirilen Life is Strange: Double Exposure, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PC ve Switch platformlarına geliyor. Oyun, 29 Ekim 2024'te PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak. Switch versiyonunun çıkış tarihi ise daha sonra açıklanacak.
 
Yeni bir hikaye bizleri bekliyor 
 
 
 
Life is Strange: Double Exposure, hem serinin yeni oyuncularını hem de sadık hayranlarını heyecanlandıracak doğaüstü bir cinayet gizemini konu alıyor. Oyunda prestijli Caledon Üniversitesi'nin fotoğrafçılıkla ilgilenen öğrencisi Max Caulfield, yakın arkadaşı Safi'yi korkunç bir şekilde öldürülmüş bir halde buluyor. Max arkadaşını kurtarmak için yıllardır kullanmadığı zamanı geri sarma gücüne başvuruyor. Ancak bu girişim Safi'nin hala hayatta olduğu ve tehlikede bulunduğu paralel bir zaman çizgisini açıyor.
 
Life is Strange: Double Exposure üç farklı sürümden (Standard, Deluxe ve Ultimate) oluşuyor. Ultimate Edition'ı ön sipariş edenler, oyunun tüm bölümleri 29 Ekim'de çıkış yapmadan iki hafta önce yani 15 Ekim'de ilk iki bölümüne erkenden erişebiliyor.
 
Life is Strange: Double Exposure, zamana karşı yarışan Max Caulfield'ın heyecan verici yeni macerasıyla bizleri karşılamaya hazırlanıyor. 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Yeni Oyun Duyuruları Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: Oyun Sektörü Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Dikkat Çekici Aksiyonuyla SPINE'dan Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı 20 Haziran Bilim Kurgu Temalı Boundary İptal Edildi! Erken Erişim Olarak Kaldı 20 Haziran Kediyi Kontrol Ettiğimiz Stray, Switch Konsollarına Geliyor 20 Haziran Kingdom Come: Deliverance 2 İlk Oyunun İki Katı Büyüklüğünde Olacak 20 Haziran Epic Games'te Haftanın Öne Çıkan İndirimleri 20 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler