Little Nightmares II Demosu Konsollar için de Yayınlandı

13.01.2021 19:22 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici Tarsier Studios, geçtiğimiz ay PC için yayınladığı Little Nightmares II demo sürümünü bugün konsollara da getirdi.
 
Aşağıdaki bağlantıdan indirip oynayabilirsiniz.
 
PlayStation Store
Xbox Store
Nintendo eShop (20:00'da)
Steam
 
Demonun tanıtım yazısı:
 

Uzaklardaki bir kuleden gelen vızıldayan radyo dalgalarının çarpıttığı bir dünyada kısılan Mono adlı küçük bir çocuğu oynadığın merakla beklenen macera oyunu Little Nightmares II'de cezbedici korku dünyasına geri dön.
 
Bu demo'da Yaban'ı ve oradaki kana susamış Sakin, Avcı'yı keşfedeceksin ve tam oyunda seni bekleyen maceralara göz atabileceksin.
 
Bu yeni, küçük kabuslarla yüzleşmeye cesaretin var mı? 

 
Ayrıca ilk oyunun PC versiyonu 17 Ocak'a kadar Bandai Namco'nun Avrupa mağazasında ücretsiz oldu. 
 
Little Nightmares II PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için 11 Şubat 2021'de çıkacak. PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonları ise 2021'de daha sonraki bir tarihte.

Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Little Nightmares II Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Tarsier Studios Dağıtıcısı: Bandai Namco Tür: Adventure Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
SteelSeries Sponsorluğundaki VALORANT Turnuvası Kayıtları Başladı 1 Saat önce Galactic Civilizations III Epic Games Store'da Ücretsiz, Haftaya Dandara: Trials of Fear Edition 1 Saat önce Cs_Summit, 7. Turnuvasıyla 25 Ocak'ta Geri Dönüyor! 1 Saat önce Conarium Bugün Switch için Çıkıyor 2 Saat önce Team17, Golf With Your Friends'in Haklarını 12 Milyon Pound'a Satın Aldı 3 Saat önce