Lost Judgment PS5, Xbox Series, PS4 ve Xbox One için Duyuruldu

07.05.2021 17:49 Gazali Çetinkaya

 
Yakuza spin-off'u Judgment'ın devam oyunu geliyor.

Yayıncı Sega ve geliştirici Ryu Ga Gotoku Studio, Lost Judgment'ı PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Xbox One için duyurdu.

24 Eylül 2021'de dünya genelinde aynı anda çıkacak.
 
Avukatlığı bırakıp özel dedektiflik yapmaya başlayan ana karakterimiz Takayuki Yagami bir kez daha eski Yakuza olan partneri Masaharu Kaito ile birlikte yeni bir cinayet gizemini çözmeye çalışacak.
 
İlk oyun Tokyo'daki kurgusal bölge Kamurocho'da geçiyordu. Devam oyunu ise çoğunlukla liman şehri Yokohama'da geçecek. En önemli bölgelerden biri Takayuki Yagami'nın ipuçları arayacağı lise olacak. Sega ve Ryu Ga Gotoku Studio, lisenin oyuncuları okul günlerine geri götürebileceğini belirtti.
 
 İlk oyundaki Tiger ve Crane dövüş stillerinin yanı sıra devam oyunu ek olarak silah ve bıçak taşıyan düşmanları silahsızlandırmak için Snake adlı yeni bir dövüş stiline sahip olacak. Bu dövüş stili ayrıca liselilerin size karşı yaptıkları saldırıları merhametli bir şekilde savuşturmak için de kullanabilecek.
 
Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Project Judge Platformlar: PS4 Geliştirici: Ryu ga Gotoku Studio Dağıtıcısı: Sega Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 8 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Salt and Sacrifice için 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı 19 Haziran Castlevania Advance Collection Detayları Açığa Çıktı 19 Haziran Phasmophobia için Yeni Güncelleme Yayınlandı 19 Haziran Oyuncular Battlefield 2042'den Dolayı BF 4'e Akın Etti 19 Haziran FIFA 21 Oyuncuları Artık Paketlerin içinde Ne Olduğunu Görebilecek 19 Haziran