Lucasfilm Games 2021'de Daha Fazla Proje Duyuracak

13.01.2021 19:05 Gazali Çetinkaya

 
Lucasfilm Games sektöre hızlı bir giriş yaptı.

Lucasfilm Games yayın markası hafta başında kuruldu ve hemen ardından Bethesda'dan Indiana Jones oyunu ve Ubisoft'tan Star Wars oyunu geleceği duyuruldu. Bu iki oyun sadece bir başlangıç.
 
Lucasfilm Games başkan yardımcısı Douglas Reilly, bu yıl içinde ve sonrasında daha fazla projeler duyurmayı planladıklarını açıkladı.

Electronic Arts'tan yeni Star Wars oyunları da buna dahil. "Electronic Arts'taki yetenekli ekiplerle yapım aşamasında olan birkaç projemiz var." denildi.
 
Lucasfilm Games, tüm IP'lerinde sınıfında en iyisi ekiplerle birlikte çalışarak harika oyunlar yapmak konusunda istekli olduğunu belirtti.
 
Lucasfilm Games, geliştiricilerle birlikte çalışabilecek, hikayeleri, yaratıcılığı ve oyunları şekillendirebilecek profesyonel bir ekibe sahip olduklarını ve çeşitli platformlar, türler ve deneyimlerde hayranların keyif alabileceği yapımlar sunacaklarını ifade etti.

İlgili İçerik Yorumlar 15 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Limbo ve Inside Geliştiricisinin Yeni Oyunu Üçüncü Şahıs Açık Dünya 7 Dk önce Olija Hikaye Fragmanı 1 Saat önce Auto Chess PS4 Versiyonu 27 Ocak'ta Erken Erişimden Çıkarak Oynaması Ücretsiz Oluyor 1 Saat önce Puzzle Quest 3 Duyuruldu 1 Saat önce Activision Blizzard'ın Piyasa Değeri 72 Milyar Doları Aştı 2 Saat önce