MGS 5 Severler Artık Oyunu John Wick Olarak Oynayabilecekler

09.07.2019 14:36 Nursema Emre

 
Hideo Kojima'nın KONAMI ile birbirine girmeden elinin değebildiği son Metal Gear Solid oyunu olan MGS 5: Phantom Pain için mod yapımcılarından ilginç bir haber geldi.
 
Eğer siz de bir MGS fanıysanız ve oyunu Keanu Reeves'in canlandırdığı John Wick karakteriyle oynamak istiyorsanız artık bu mümkün.
 
JinMar isimli bir mod yapımcısı tarafından geliştirilen bu modun bir grafik modu olduğunu unutmamak gerek. Yani Keanu Reeves'in sesini de duymak istiyorsanız şimdilik Snake'i seslendiren Kiefer Sutherland ile yetinmek durumundasınız.  
 
Eğer siz de oyunu bir de Keanu Reeves ile deneyimlemek isterseniz modun indirme sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Kojima Productions Dağıtıcısı: Konami Tür: Action Çıkış Tarihi: 1 Eylül 2015
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tekken 7 Satışları Dört Milyonu Aştı 3 Dk önce Borderlands Game of the Year Enhanced Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz 25 Dk önce Sızdırılan Marvel's Avengers Oynanış Videosu Thor'u Gösteriyor 1 Saat önce Netflix Bir Gecede Tam 17 Milyar Dolar Kaybetti 2 Saat önce Sumo Digital ile 2K Yeni Projelerde Çalışmak için Ortaklıklarını Duyurdu 5 Saat önce